Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha fényes...

Mit szólnátok, ha fényes nappal egy idegen asszony odamenne hozzátok ordibálna, és ököllel képen csapna? Mert hogy ma velem ez történt és a döbbenettől meg félelemtől azt se tudtam mit csináljak. Gyorsan eliszkoltam.

Figyelt kérdés
Mellesleg ezt vagy 100 ember szeme előtt és senki nem jött oda nekem segíteni.Ez a zakkant öreg nő már messziről ordibált nekem,de nem tudtam,hogy nekem szól,a tömegbe mentem ez meg odaért mellém és képen vágott.Egyszerűen nem értem miért,direkt hétköznapi ruhába öltöztem(nem szeretek kihívó lenni)farmer,sportcipő,hosszú ujjú felső,és smink se volt rajtam alapozón kívül.Azt hittem így elkerülhetek minden incidenst az utcán,de úgy tűnik mégsem.Csomó miniszoknyás hidrogénezett szőke cica állt mellettem,mégis engem néztek ki,nem értem miért :( Egyre rosszabb a közbiztonság,eddig sötétbe se féltem,de ezek után,már nappal se merek utcára menni...
2011. okt. 6. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Jesszus! Ez nagyon durva. Én még ilyet nem éltem át, egyszer volt, hogy egy öregember eklezdett szidalmazni és köpködni. Pedig még udvarias is voltam, amikor felszállt a metróra, átadtam a helyem neki. Eliszkoltam a kocsi másik részére, de akkor is folytatta. Mondjuk annyiban szerencsém volt, hogy szólt neki valaki, hogy álljon le, de akkor már csak sírtam, mindehhez voltam vagy 15 éves.

De ez a verés nagyon durva!


Mindenesetre próbáld meg feldolgozni a dolgot, és ne veszítsd el emiatt a bátorságod. Valószínűleg az a nő nem volt százas, de ilyen emberek nagyon ritkán vannak, jó eséllyel soha többé nem futsz össze ilyennel!

2011. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
En egyszer lefujtam gáz spray -vel egy hasonlo esetben vkit.
2011. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Te csak egy elmebeteggel szaladtál össze.


Énnekem egyszer a sötétbe odajött (úgymond kosstolgatni) egy fiatalember és haverja az éjszakában. Magyaráztak magyaráztak de nem tudtam hová tenni ki is az illető.

A végszava az volt hogy ő ütött le 1 évvel azelőtt és ezzel dicskedett nekem..

És valóban leütöttek egy évvel azelőtt mikor a munkából jöttem haza.. Fél évig fogorvoshoz jártam meg stb és azt se tudtam miért vagy ki vágott pofán. Na erre mit lépnél?? És még odajön hozzám ezt elmondani. Ehhez kell ám a pofa...


Őszintét megvallva olyan düh szaladt át rajtam hogy arcrezzenés nélkül előcsaptam a késemet , de sajnos (vagy hálistennek elszaladt mind a 2 fickó)

2011. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Fogjunk össze írtsuk ki az ilyeneket :)

Nyitunk egy fasírtüzemet...


Legközelebb vágj le neki egy iszonyatos csárdást vagy egy gázsprével fújd le.. De fújd még a földön fetreng addig is.. Dögöljenek meg a férgek... :)

2011. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Közveszélyes őrült. Én az ilyennek a belét kitaposnám páros lábbal és nem hatna meg hogy esetleg ott nyüszít alattam a féreg. Utána pedig mint aki jól végezte dolgát odébb mennék. Tuti nem követne :) (És ezt nem csak keménykedésből írom, amúgy se vagyok az a keménykedős fajta de egy ilyen szituáció pillanatok alatt képes lenne így kihozni a sodromból)
2011. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
23:59-es,kár hogy nem volt mellettem egy ilyen ember,mindenki csak lesett és inkább elhúzott.Bár bevallom én se avatkoznék ilyen ügybe,de azért mivel 152 cm vagyok és 42 kg!Ilyen termettel és testalkattal aligha tudnék csinálni valamit,de ha férfi lennék,tuti nem hagytam volna annyiban,ha azt látom,amit ma velem csináltak..
2011. okt. 7. 00:03
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Az durva... nem lehet, hogy összetévesztett valakivel? Én tuti visszaütöttem volna, pedig én sem vagyok egy nagydarab...
2011. okt. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ha összetévesztett volna valakivel,nagyobbat ütött volna..igazából nem fájt annyira,csak megijedtem.De mivel összehordott minden "mocsoknak,szemétnek",lehet összetévesztett valakivel :)
2011. okt. 7. 01:44
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

vagy csak szimplán őrült

cigány volt?

2011. okt. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Megkérdezném töle, hogy urnás vagy koporsós temetést akar.
2011. okt. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!