Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha Svájcnak egy nagy nevezetes...

Ha Svájcnak egy nagy nevezetességéről kéne kiselőadást tartanotok, milyen/melyik nevezetességet választanátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Óra, csoki, bankok:D

Az aktualitását tekintve én a bankokról írnék szerintem(politikát kihagyva a dologból...)

2012. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tom Benko ***** válasza:
LHC
2012. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természeti szépségeiről: itt az Alpok, meseszép tavak, a kis tiszta vidéki falucskák... oldalakat tudnék írni. Tudtad, hogy például a déli részén (ahol én élek) ebben a pillanatban egyszerre látom a havas Alpokot és rengeteg pálmafát? :) Vagy hogy minden évszakban telis-tele ültetik a városok minden lehetséges szegletét virágokkal? Ez is Svájc, nemcsak az órák és a csokik..
2012. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj nevezetes hegyeiről. Gleccsereiről. Hegyi vasútjairól. Családias, hangulatos hegyi településeiről. Végy elő egy térképet, nézz ki pár nevet, keress rá a neten, annyi információt kapsz (és egy csomó képet, hogy életszerűbb legyen), amelyből kitűnő előadást tarthatsz.
2012. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!