Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Támogatnád h a Nemzeti dal...

Támogatnád h a Nemzeti dal legyen az új himnusz?

Figyelt kérdés

2012. jan. 8. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Ha nem is támogatnám, sokkal jobban passzolna a többi ország himnuszához.


Rengeteg országé témában az, hogy fogjunk valami fegyvert és nyírjunk ki minden ellenszegőt aki él és mozog, nem pedig nyávogás, hogy ne szopass már minket istenem!

2012. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezért le lehet pontozni,de én nem támogatnám...
2012. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
NEM KELL új himnusz. Tökéletes az,ami most van.
2012. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

#1 vagyok


Már csak azért SEM támogatnám, mert UTÁLOM Petőfit. Nem maga az ember miatt, hanem amiatt a f@szság miatt, hogy mindenki így Petőfi, meg úgy Petőfi, mikor költőnek TEHETSÉGTELEN, de legjobb esetben is csak ÁTLAGOS volt!

2012. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem támogatnám, szeretem a himnuszunkat.


Kedves utolsó, akkor jól értem, azért UTÁLSZ valakit, akit ugyebár nem ismersz, mert mások felnagyították őt? Azta. Azért ne dobálózzunk már a szavakkal..

2012. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Én a Mizut támogatnám.
2012. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerűen nem elég depressziós, emiatt nem tükrözi megfelelő mértékben a magyarok lelkivilágát.
2012. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Schmiedt Martin válasza:
Igen,eleget fertőztük már az Isten ...áért való nyavalygással a pszichénket,legyen végre egy normális himnusz.
2015. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!