Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti büszkék vagytok arra, hogy...

Ti büszkék vagytok arra, hogy magyarok vagytok?

Figyelt kérdés
Mert én nem.
2012. jan. 8. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
én se nagyon..
2012. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Én annak örülök, ha borsot törhetek valakinek az orra alá, egy kényszerű igazság kapcsán ...


... szóval mióta egyetemesen utálják Orbánt külföldön, azóta nagyon örülök, és büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok! :D

2012. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
31%
Nem sajnos.. Ausztriában is éreztem már elutasítást, Németországban is és Olaszországban is emiatt..
2012. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen igen. Ennek a népnek semmi oka nincs, hogy féljen a tükörbe nézni. Nem voltak gyarmatai, nem importált fekete rabszolgákat, nem irtott ki teljes őslakosságokat, nem lett gazdag elrabolt javakból. Még ha érdemei nem is volnának (de vannak azok is!), akkor sem volna megvetendő ez a "bizonyítvány".
2012. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Inkább csak szeretek itt élni, de már nem sokáig! :S
2012. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Ja ,de nem Orbán miatt kell szégyenkezni a magyarságunk miatt!! már a 60 -as évek politikája is be tett a magyaroknak megtanították lopni a magyarokat és ezt művelik is külföldön elég szépen, na meg a cigányság ök a mi büszkeségünk? és gondoljatok már bele ezt sem a fidesz politikája csinálta!!!!
2012. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem, büszke nem vagyok. Nem szégyenkezem, de nem is tesz büszkévé. Egyszerűen ez van, születhettem volna Izlandra, Kambodzsába vagy Olaszországba is. Nem tartom érdemnek valaki nemzetiségét, nekem ez olyan, mintha valaki arra lenne büszke, hogy szőke.
2012. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén én szégyellem. Utálom ezt az országot,szép-szép de nem hiányozna ha elmennék. Orbán meg társai meg szépen a kukába..
2012. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Én büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok!
2012. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!