Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem büszkék arra az...

Danny1214 kérdése:

Miért nem büszkék arra az emberek, hogy magyarok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 09:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%

nézzük csak milyenek a magyarok:


- képesek tömegével eladósodni CHF-ben, nem törődve azzal, h az árfolyam változhat


- 90 éve siránkoznak egy vesztes háború eredményén, amit mellesleg részben mi indítottunk.


- ebben az országban lehetett két birkát vásárolni 54.000Ft-os bankjeggyel.


- politikusaink pont az ellentétét csinálják annak, mint amit a választások előtt mondtak, mégsem zavarjuk el őket.


- rasszisták vagyunk, főleg, ha cigányokról van szó.


- nálunk van a legtöbb alkoholista Európában.


- nem beszélünk idegen nyelveket, sőt sokszor még az anyanyelvünk is gondot okoz. A helyesírásról már nem is beszélek...


Nem tudom mi okunk lenne arra, hogy büszkék legyünk magyarságunkra?

2011. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton büszkék, csak elegük van ebből az élhetetlen országból, a politikából, a goromba, irigy emberekből.
2011. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Van,aki büszke rá, pl. a turbómagyarok.:) Egyébként mire kéne büszkének lenni? A magyarok többsége irigy, rosszindulatú, bunkó. Megélni csak nagyon nehezen lehet. Amint tudok, lépek is külföldre :)
2011. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Ezt soha nem értettem. Nem mi döntjük el, hogy hova születünk. Nem igaz? Miért kéne büszkének lennem nemzeti hovatartozásomra, ha ez nem az én döntésem volt? Büszkének akkor kell lenni, ha mi magunk elértünk valamit. Nem?
2011. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%

válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:37


Igazad van, majd elfelejtettem. Sok magyar még midnig ott tart,h legyen Nagy-Magyarország. A cigányokat viszont nem a bőrszínük miatt utálják, hanem azért, mert lopnak, gyilkolnak, nem hajlandóak dolgozni. Viszont a legtöbb magyar gyakorlatilag mindenkit lenéz. A környező országok lakóitól kezdve mindenkivel baja van. Csak ha annyira ügyesek, okosak a magyarok, nem tudom, miért van ilyen állapotban az ország. :D És biztos vagyok benne,h nincs még egy ilyen állandóan a múlton siránkozó, pesszimista nép a világon.

2011. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
54%
Azért kérlek szépen mert nincs mire büszkének lenni az ország szánalmasan tossz helyzetben van az országkassza nem h üres de több milliárdos adóssága van. Annyi cigány van magyarországon h lassan a magyarok lesznek kissebségben. A roma kissebbséget pedig a magyar adófizető állampolgárok tartják el. Mondok neked valamit budapesten egy UTCASEPRŐ megkeres havi brúttó 130000ft-ot kap 30000 étkezési utalványt és bérletet a tömegközlekedésre nemrégen meghirdettek utcaseprői áőllást pesten... több százan jelentkeztek és ami a legsiralmasabb az h a jelentkezők 10% egyetemet vagy főiskolát végzett ember volt 20% pedig minimum érettségivel rendelkező ember siralmas manapság egy tanár fizetés nem h ennél több de a kezdőknél sokszor előfordul h kevesebb is, nem tőlük sajnálom a pénzt ne érts félre de ez siralmas h egy egyetemet végzett ember utcaseprő akar lenni ezek után H legyek büszke arra h magyar vagyok? mire legyek abban büszke? megmondom neked őszintén valószínűleg ha tehetném már rég elköltöztem volna ebből az országból
2011. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
Egyszerűen, most az a divat, hogy utáld, hogy magyar vagy. Ha az vagy, ha nem. A véleményem az, hogy a magyarsághoz több kritériumnak kell megfelelni, mint a magyar állampolgársághoz, így aki utálja, hogy magyar, az többségében nem is az, csak állampolgár.
2011. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

gyakorivalasz2 válasza:


"Egyszerűen, most az a divat, hogy utáld, hogy magyar vagy. Ha az vagy, ha nem. A véleményem az, hogy a magyarsághoz több kritériumnak kell megfelelni, mint a magyar állampolgársághoz, így aki utálja, hogy magyar, az többségében nem is az, csak állampolgár."


Az, divat, te zseni :D Semmi köze ahhoz,h egyre rosszabb helyzetben van az ország, és alig lehet megélni.

2011. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
55%
Nem tudom ki hogy van azokban a felsoroltak közt vannak igazságok de szerintem a Magyarok a mostan élők felnőttek, gyerekek, tizenévesek nem tudják mit kéne és mit tenniük érezniük és a liberalizmusnak hála elkezdtek 10 éves kórtól dohányozni, inni... had tegyem még azt hozzá hogy hallgass FankaDeli-t egy kisebb idő után megérted. De azt hozzá kell tennem hogy minden rosszat és ami történt Magyarország az elmúlt 200-300 éven belül mindent voltak itt osztrákok szovjetek mind egy hatalmas terv rész volt és az a terv még most is életben van a "tökéletes világ" megvalósítása a jew-ek nem azokról beszélek akik ott izraelben élnek kiskuckójukban hanem akik a világot irányítják... Szóval nekik lehet köszönni azt hogy ki büszke rá és ki nem az...
2011. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

Azért, mert a nagymagyarok sajnos kisajátították ezt a büszkeséget. Ők azt hiszik, csak az a magyar aki idősebb vagyok, mint Szlovákia pólóban árpádsávos zászlóval a kezében jár az utcán és a Kárpátiát bömbölteti az autójából.

A másik dolog, ami miatt nem vagyok büszke a magyarságomra, az az itteni átlagember hozzáállása a világ dolgaihoz: tehát pl a turistákkal bunkók az emberek és sokan csak úgy tekintenek rájuk, mint pénzes idiótára. A Belvárosban a szórakozóhelyeket el akarják lehetetleníteni, de persze azt nem látják be, hogy az ingatlanjaik értéke amiatt ment fel. Ha valaki máshogy öltözködik, mint a többség, akkor már rögtön b*zi. Ha ezek az emberek elmennének egy nyugati nagyvárosba, valószínűleg azt gondolnák, hogy ott az összes 30 alatti férfi b*zi, ugyanis ott sokkal jobban adnak magukra. Egyébként meg ha az is valaki, mi közük van hozzá?...

2011. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!