Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el tanulni?

Hogyan kezdjek el tanulni?

Figyelt kérdés
A bajom az lenne, hogy nem tudom magam egyszerűen elszánni a tanulásra. Mindíg próbálkozom, de már annyira elfajult a lustaságom, hogy bármit csinálok, csak az ne legyen tanulás. Ez úton szeretnék segítséget kérni, hogy hogy vegyem rá magamat, hogy tanuljak
2012. jan. 8. 22:17
 1/4 anonim válasza:
motiváld magad vmivel....ha szeretsz enni akk pl minden egyes megtanult tantárgy után bekaphatsz egy falatot, vagy nźheted a tv-t fél óráig aztán a köv. tantárgy....ez alapján találj ki vmit :) sok sikert
2012. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, próbáltam, csak az a gondom, hogy az utóbbi 2-3 év alatt annyira elzüllöttem, hogy hiába találom ezt ki és próbálom alkalmazni, nem érdekel, nem tanulok és jutalmazom magam:S
2012. jan. 8. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Még lehet belőled Mars űrutazó, vagy Nobel díjas. :D
2012. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

próbálj meg olyan anyagokat keresni, ahol érdekesen adják elő a leckét( [link]

vagy oldj meg kvízeket ( [link] - kedvcsináló lehet

vagy kezdj el sportolni valamit - ez minden esetben segíti az önkontroll-t (és nem tanulás) :)

2012. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!