Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki műsorvezető szeretne...

Ha valaki műsorvezető szeretne lenni, milyen egyetemet/főiskolát kell elvégeznie?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez összeköttetések, kapcsolatok, és képességek kellenek. Semmilyen diploma nem garantálja az odakerülést, mint ahogy nem is feltétele speciálisan egyik fajta diploma sem annak, hogy valaki műsorvezető legyen.
2009. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy alap, hogy kommunikációból diplomázzon valaki.
2009. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a színművészetire kell menni.

Ott tanítják a kommunikációt és a helyes beszédet. Ezen kívűl a kapcsolatok.

Peller Mariann sem véletlenül került be a Fogd a pénzt és fuss!-ba.

2009. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"kommunikációból diplomázzon valaki."


Magyar szakos és műszaki végzettségű műsorvezetőket ismerek, komm. szakost nem. Elvileg a komm. szak erre lenne való, de a többi tényező, úgy látszik, fontosabb.

2009. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom kommunikáción se beszélnek sehol a műsorvezetésről, de már annyi van belőlük, mint a szar. Valóban kapcsolatok kellenek hozzá, és karizma. Meg erős jellem, mert amilyen rosták vannak, szerintem azt nem mindenki viseli lelkileg
2009. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!