Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, ha egy...

Titeket nem zavar, ha egy neger egy magyar lannyal van együtt?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy miert de engem valahogy zavar ha azt latom,hogy egy fekete fiu egy feher lannyal van vagy forditva. Benneteket nem zavar ?
2012. jan. 12. 19:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2012. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
52%
Abszolut nem zavar - miért, kellene? Két más bőrszínű ember..két ember: együtt.
2012. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igen de a negerek azok eröszakosak.Csak dugni hasznaljak a magyar lanyokat.Nem becsülik meg öket es engem nagyon bant.
2012. jan. 12. 20:09
 4/40 anonim ***** válasza:
75%
Nekem minden nemu etnikai keveredés furcsának tűnik. A félvéreket meg amúgy is sok helyen lenézik, kinézik. Egyik fél sem érzi magáénak, egyik etnikum sem fogadja be. De azt jobban elítélem, mikor egy országban egyes emberek a külföldiekért rajonganak, "mert az olyan egzotikus", "mert különleges".
2012. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavar, azzal jár, akivel akar.
2012. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
69%

Engem ez zavar, de qrvara: "de a negerek azok eröszakosak"


vagy nagyon fiatal vagy es fogalmad sincs, hogy mi ujsag, vagy nagyon el van valami allitva a fejedben, hogy ennyire altalanositasz. Gondolom igazi afro fekat te is csak a szentseges teveben lattal, igaz?


Amugy pedig kiforditva minden ember rozsaszin!

2012. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak a tvben lattam öket.Az iskolamban sok neger van es ismerem öket es nem szeretem öket mert büdösek,piszkosak,butak es olyanokat mondanak,hogy minden fehernö alma az,hogy egy neger megba***a öket.
2012. jan. 12. 21:49
 8/40 anonim ***** válasza:
79%

Rasszista vagy!


En Los Agnelesben elek, ha valaki, akkor en latok eleg feketet. Amugy a neger az degradalo, ha itt valakit le-negereznel, meg a feherek is leneznek, hogy milyen bunko vagy.

A kedvenc postasunk is fekete es az egyik legviccesebb ember, akivel a heten 5 napot erintkezem. Nem budos es nem piszkos.

De o csak egy a szaz masik feketebol, akikkel az utcan, folyoson, benzinkuton stb,stb helyen talalkozom.

A feherek kozott is vannak budosek, koszosak, bunkok.....ostobak!

2012. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
42%
Engem nem, de egy cigó és egy fehér keveredése már kissé igen...
2012. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

De en nem is akarom,hogy az en orszagomban eljenek !

Ezt az en ükükük nagyszüleim epitettek fel es nem akarom,hogy ilyen karacsonyfadiszek legyenek Mo-n.

2012. jan. 12. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!