Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek van arra esélyem...

Szerintetek van arra esélyem hogy összeházasodjak egy arab lánnyal? Én magyar vagyok ő meg tunéziai. A szülei tudják hogy együtt járunk csak azt nem tom hogy lehetséges e hogy két különböző vallású ember összeházasodik. Szerintetek

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 00:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2010. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ázsiait szeretnék, de nem a kis csufi 40 éves cipőárusokat:) Túl sok huszonévest még nem láttam az országban!
2010. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát mivel Magyarország nem arról híres, hogy hemzsegnek a fiatal ázsiaiak :D
2010. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arab uncsitesómnak a barátja pont egy fehér srác. A srác nagyon szereti, de csak úgy tudott beilleszkedni a családba h felvette a vallásukat. Keresztapám így már máshogy látja a helyzetet, de nem hiszem h díjazta vna ezt a kapcsolatot ha máshogy alakulnak a dolgok. SZVSZ legyél kitartó, de lehet áldozatokat kell hoznod a célért(keresztapámból kiindulva)
2010. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy muszlim nő az Iszlám szerint NEM léphet házasságra egy nem muszlim férfival.

Valószínűleg, sem a család, sem a környezet, sem a lány nem fog ebbe belemenni.


Vannak kivételek. Viszont ez akkor áll fenn ha a vallást már nem tartják(így valószínűleg nem is muszlimok), és akkor nem feltétel, hogy muszlim legyél. De még szokásból lehet, hogy így sem mennének bele.


Viszont ha mégis sikerülne a házasság, úgy hogy nem volt feltétele, hogy muszlim legyél, akkor az még nem minden. Ugyanis általában a későbbiekben megfigyelhető azokon az embereken akik muszlim családból származnak, de nem tartották a vallást, hogy az életük egy szakaszában visszafordulnak a vallásukhoz és elkezdik azt gyakorolni. Ekkor jönnek a gubancok. Ha nem leszel akkor muszlim akkor elválik tőled. Mi lesz a gyerekekkel? Mire neveli őket? stb...


Szerintem legyél muszlim! Én is az vagyok. Ez az igaz út.

Ha van kérdésed írj!

2010. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha meghívnának magukhoz az jó jel lenne.Amúgy ha most böjtölnek akkor nincs sok eséjed.
2010. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Salx Narval ***** válasza:
Miért nem a hölgyet kérdezed ez ügyben, nála jobban senki sem tudja.
2010. aug. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

01.29-kor ironak:

Aldott Ramadan Unnepet Kivanok Neked! :)

2010. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is viszont, boldog, és imádkozásban teli Ramadánt kívánok.
2010. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne, ha meghívnának, akkor tudnál Velük beszélni. A nyílt, őszinte beszéd sok mindent tisztáz. Lehetséges, hogy fontos lenne elmondanod, hogy a szándékaid tiszták, házasságot szeretnél. Megkérdeznék, hogy Nekik mik az elvárásaik, hogyan képzelik, hátha találkozik valahol a kettő elképzelés.
2010. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!