Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan menedzseljem az életeme...

Hogyan menedzseljem az életemet az alábbi problémával?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy "befelé forduló" vagyok, ami igaz is, amennyiben ez azt jelenti, hogy nem nagyon beszélek senkivel. A problémáimat sem mondom el senkinek. Azt látom, hogy ettől semmilyen kapcsolatom nincs, és semmiben sikerül részt vennem, de nem nagyon tudom, hogy mit lehet ezzel kezdeni. Egyszerűen nem tudom, hogy mit várnak az emberek, hogy mit mondjak nekik, főleg úgy, hogy amit meg néha mondok, azt meg furának találják. Úgy vettem észre, hogy nem nagyon érdekel senkit, amit mondani tudok.
2012. jan. 12. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid, azzal kapcsolatosan hasonló emberekkel hasonló témáról csak lehet beszélgetni és már ki is mozdultál.
2012. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kommunikáció nem csak a közös siránkozásról szólhat. Biztosan vannak dolgok, amik érdekelnek, keress hasonló érdeklődésű embereket! Vagy például amit itt feltettél kérdést, azt is meg lehet vitatni a körülötted élőkkel is, és máris beszélgetsz. :)
2012. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ami engem érdekel az valahogy nem érdekel mást. Vagy nem olyan szempontból érdekli mint engem. Eddig ez volt a tapasztalat. Mellesleg nem siránkozom. Azt írtam, hogy nem mondok semmit. A kapcsolataimat sem reagálom le, ezért nem is maradnak meg.
2012. jan. 12. 22:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, fiú vagy vagy lány?
2012. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
miért, ha hány éves vagyok és fiú vagy lány, akkor másmilyen dolog állása?
2012. jan. 12. 22:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Mármint ezt komolyan kérdezem
2012. jan. 12. 22:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem a siránkozást, csak írod, hogy azért nincs kapcsolatod, mert nem mondod el senkinek a problémáidat. Erre gondoltam, hogy nem csak problémákról lehet beszélgetni. Egyébként meg nincs olyan téma, ami egyetlen embert érdekelne a világon. Regisztrálj netes fórumokra (pl. Index fórumok), ott szinte bármilyen témáról vitáznak, és ezerféle nézőpont ütközik. Te is felvethetsz bármilyen témát, a sok ezer fórumozó közül mindig lesznek olyanok, akik ráharapnak. Nagyon sok topikban aztán személyesen is összejönnek megismerni egymást az emberek. Rengeteg barátot szereztem én is ott.
2012. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
főképpen az a problémám, hogy nem vagyok benne azokban a közegekben, ami körülvesz. Nem igazán az, hogy netes barátokat szeretnék. Mellesleg meg általában nem értik, amit mondani akarok. Ez meg talán nem témafüggő.
2012. jan. 12. 23:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Oké, igazad van, azon is múlik, hol laksz. Én a fővárosban vagyok, és itt helyben szereztem barátokat a net segítségével, akikkel most már élőben is rendszeresen összejárunk.

Amit még megpróbálhatsz, hogy nem a saját elképzeléseidet akarod mindenáron kifejteni valakinek, hanem kérdezgeted az övéiről, és meghallgatod. Amíg te nem érdeklődsz mások iránt, ők sem fognak érdeklődni irántad. Vagy van a "small talk" (pontos kifejezés nincsen rá magyarul), amikor nem is az a lényeg, hogy milyen témáról beszéltek, hanem maga a kommunikáció, a kapcsolatteremtés ("hogy vagy?", "hogy telt a hétvégéd?","végre süt a nap!" és társai).

2012. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
lehet hogy az a gond, hogy nem nagyon érdekel más. Nem érdekelnek a dolgok, amiket csinálnak körülöttem. A small talk-nak nem sok értelmét látom.
2012. jan. 12. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!