Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti ilyen helyzetben mit...

Ti ilyen helyzetben mit tennétek? Nem először kaptam rajta, hogy hazudik.

Figyelt kérdés
Legjobbnak hitt barátnőm egyre többet hazudik nekem,én viszont mindig őszinte vagyok hozzá,nem kamuzok,mint ő.Úgy érzem,érdemes lenne már hanyagolni a barátságunkat.
2012. jan. 13. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéled vele a dolgokat és aztán döntesz kettőtök felől.
2012. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
régóta a legjobb barátnőm,de az utóbbi időben elég gyakran hazudik
2012. jan. 13. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
mindenki hazudik
2012. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondj példákat.
2012. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos a barátságnak is eljön a halála egyszer. Ha valaki egyre többet hazudik, az valamit rejteget, nem oszt veled mindent meg, szóval nem is barát...egyszer talán az volt, sajnos már nem! Erre szokták mondani, hogy megválogathatod a barátaidat, hát tedd úgy. Én hanyagolnám az ilyen "barátnöt".
2012. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pl.kérdezem h tanult-e,ő azt mondja igen,közben meg én rólam akar lelesni mindent amikor írunk
2012. jan. 13. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hazudozós barátnőm, bár ő komolyabb dolgokban hazudott a végén, mint hogy tanult-e vagy sem.

Többször mondtam neki, hogy rájöttem a hazugságra, egy ideig szégyellte magát aztán kezdte elölről az egészet.

Egyszer betelt nálam a pohár, megmondtam a véleményemet, megsértődött és onnantól szóba sem álltunk egymással, vagyis ő keresztülnézett rajtam, pedig ha próbált volna velem kibékülni adtam volna neki egy esélyt.

Ennek már több, mint 6 éve. Most ott tartunk, hogy fél tőlem, ha meglát, pedig nem csináltam semmit mióta nem beszélünk egymással, nem beszéltem ki vagy ilyesmi.

A legszebb az, hogy a közös ismerőseinknek sem köszön, pedig velük azért jóban lehetne, attól függetlenül, hogy mi megszakítottuk egymással a kapcsolatot.


Szerintem próbáld meg vele megbeszélni, de ha továbbra is hazudós lesz, vagy ne adj isten, direkt keresztbetesz neked (velem ilyen volt), akkor hagyd a francba, mert az ilyen nem barátnő!

2012. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen, hány évesek vagytok, 12? A kérdésed alapján azt hittem, komoly dologról van szó, de ez a példa...


Egyrészt simán lehet, hogy tanult, de azt pont nem tudja, amit a tanár kérdez. Vagyis tanult, de nem eleget.


Másrészt mit sajnálod az állítólagos legjobb barátnődtől, hogy megnézzen rólad egy-egy választ?

2012. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én számon kérném, ha legközelebb füllentésen kapnám, aztán lehet én is kiadnám az útját. Engem is zavarna a sok "vetítés", azért vagyunk barátnők, hogy őszinték lehessünk egymással.
2012. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a barátságok jönnek mennek. bele kell törődni.
2012. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!