Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az egy kottában...

Mit jelent az egy kottában hogy "Em"? Mert azt tudom hogy annak a rövidítése hogy "them", de nem igazán tudom értelmezni.

Figyelt kérdés
Zongorázok, és most tanulok 2. éve. Nagyon kezdő vagyok, segítséget szeretnék kérni, mert egy internetes zongora tabon ismeretlen dolgokat látok... :O Sürgős!!
2012. jan. 13. 18:29
1 2
 11/14 bánomisén ***** válasza:
Megtettem. Ha ennek ellenére nem vagy hajlandó elfogadni a választ, sajnálom, az már a te gondod.
2012. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jó. Ez van. Nem kell feliratkozni erre, hogy értesítést kapj ha bárki hozzászólt. Iratkozz le, és nem lesz több "problémád", nem fog "emiatt fájni a fejed", vagy ilyesmi... Nem kell hogy "idegesítsd magad..."
2012. jan. 20. 17:23
 13/14 bánomisén ***** válasza:

Mi van???? Hova iratkoztam fel???? :-))

Jesszus, kérdező, neked nagyon elmentek otthonról... De legalább szórakoztató vagy :-)

2012. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
-.-" Szórakoztató az anyád valaga! - üzeni az apukám ;)
2012. jan. 23. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!