Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érez más is így az én koromban?

Érez más is így az én koromban?

Figyelt kérdés

Teljes szívből Magyarnak érzem magam és szeretnék tenni Magyarországért de nem tudom hogy mit tehetnék?


14/F


2012. jan. 7. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
En nem a te korodban vagyok, de elmondhatatlanul szeretnék tenni én is, de nem tudom hogyan.
2012. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Én sem a Te korodban vagyok, de értelek.


Bármit tehetsz, amivel VALAKINEK vagy valakiknek segítesz: lehetsz feltaláló, pedagógus, szeretet-otthonban dolgozó, alagút-építő, vízszabályozó a Balatonnál, pék, utcaseprő -- teljesen mindegy. A lényeg, hogy a magunk kis munkájával hozzájárulunk ahhoz, hogy jó legyen az embereknek, és ÍGY építjük az Országot...

2012. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez az ország már el van veszve, aki csak teheti megy el innen. Egyébként meg nem kell túlzásba vinni a nagy "hazaszeretetet", ez csak egy földrész, ugyan olyan, mint bármelyik más ország. Soha nem értettem miért vannak oda az emberek annyira az országukért, akkora egy ba*omság. Én pl. Amerikát szeretem, azon belül NY a kedvenc államom, mert szép, főleg a városa, de hogy tenni érte valamit... Ha meg háború van, a sok h*lye már egyből ugrik, hogy védjük meg az országot. Kit érdekel az ország, amikor nem a kisemberek indítják ki a háborút, hanem a fejesek. Én védeném a szeretteimet, meg magamat, aztán le van sz*rva a többi. Hülye lennék megdögleni azért, hogy védjem a mocskos politikosok életét. (Akinek nem tetszik nyugodtan lepontozhat!)
2012. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Én felnőtt vagyok ugyan, de éppen ezért: minden tiszteletem a tiéd. Jó olvasni a kérdésed minden szavát.


Hogy mit tehetnél Magyarországért? Szeresd. Igyekezz mélységében megérteni a múltját, jelenét - és nem hallgatni azokra, akik nem találják meg benne a felemelőt és a tragikust, amire büszkék lehetünk, illetve ami joggal fájhat. Képezd magad. Bármilyen foglalkozást választasz majd, abban légy..NAGYON JÓ. Ha külföldön kell szerencsét próbálnod,tanulj meg mindent, amit ott lehet - aztán, ha egy mód van rá, hasznosítsd itthon a tudásod. Főként pedig: szeretettel, meggyőződéssel, észérvekkel minden helyzetben állj ki azok ellen, akik - akár a határokon belül, akár azokon kívül - mocskolják a hazádat. Egyelőre annyit tudsz tenni, hogy ebben a szellemben fejlődsz a felnőtt korodig. Akkor majd magad leszel az, aki eldönti, mit lehet még tenni egy magyarnak. A korosztályodban egyre többen éreznek hasonlóképp. Reményt ad ez nekünk. Maradj ilyen.

2012. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

70 ÉVES NAGYI VAGYOK. Unokáim 23 és 20 évesek. VELED EGYÜTT MI IS ÍGY ÉRZÜNK, ÉS HIDD EL ELJÖN AZ AZ IDŐ AMIKOR TUDNI IS FOGSZ A HAZÁDÉRT TENNI. Addig is tanulj szorgalmasan, hogy olyan tudás birtokában legyél amivel szegény hazánkon valóban segíteni tudsz a hasonló gondolkodásúakkal együtt.

Nagyon rendes szüleid lehetnek, gratulálok, hogy ilyen gyereket neveltek. V...X

2012. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pontosan így érzek én is,Felvidéki vagyok.:)

14/L

2012. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!