Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit élvez azon egy-két ember,...

Mit élvez azon egy-két ember, ha folyamatosan bánthat valakit szavakkal? Komolyan ilyen jó az nekik, hogy utálják?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtudom, főleg azt nem ha ok nélkül teszik
2012. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre vált ki az agyuk olyan hormont, amitől vagy elkezdenek pörögni vagy megkönnyebbülni, megszabadulni a feszültségtől, mindkettő jó érzés, úgyhogy megértem miért teszik, már amennyire az önzést meg lehet érteni.
2012. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Betegagyú szemét ember az ilyen!Nem lehet és nem is kell megérteni!
2012. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, neked mit jelent a megértés? Mert én ezzel arra céloztam, hogy tudomásul veszem, hogy ez van. Nem azt, hogy jó dolognak tartom vagy hogy osztozom az érzésében, hanem hogy el tudom képzelni a folyamatot, ami ilyen eredményre vezet.
2012. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mit élvez azon egy-két ember, ha folyamatosan bánthat valakit szavakkal?"


Szavakkal bántani valakit ugyanazt nyújtja, csak kicsiben, mintha valakit vernének. Kevésbé intenzív élvezet, de legalább nem kockázatos.


Az emberek mellőzöttnek, elnyomottnak, senkinek érzik magukat hétköznapjaik során, és szeretnének legalább időnként "győztesek" lenni. Erre kézenfekvő megoldás a trollkodás, ha már a gyengébbek megverését tiltja a törvény.

2012. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!