Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vonzónak és jóképűnek tartom...

Vonzónak és jóképűnek tartom magamat tetszem magamnak és elégedett vagyok magammal. Ez a nézőpont megfelel a kor társadalmi elvárásainak?

Figyelt kérdés
F 20
2012. jan. 15. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Freud szerint ez mindenkiben benne van kislány


Freudról bebizonyosodott, hogy a modern pszichológiaelméletben egyik tézise sem állja meg a helyét, kisfiú. A tájékozottságot és az olvasottságot még nem ártana pallérozni és akkor okos is leszel, nem csak szép. Üdv.


26 N

2012. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Végre egy fiatal, aki nem síránkozik, nem szorong (mert fetisizálja a külsőt, és a valóság valamint a fétis nem vág egybe) - hanem tetszik magának és elégedett. Azt nem tudom, hogy a kor társadalmi elvárásainak megfelel-e a nézőpontod (mert nem érdekelnek, csak a "klasszikus" humánum) - de én...örülök és elégedett vagyok veled. Merd szeretni magadat, légy egyensúlyban. Elengedhetetlen mindez ahhoz, hogy szerethesd a Másikat. Sok-sok derűt és mosolyt küldök..viszonozd te is, látatlanban.
2012. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen, remélem boldog életed lesz, ha esetleg még nem lenne.:)
2012. jan. 15. 14:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, ez a normális és természetes.
2012. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Ha teszel is érte, hogy ez így is maradjon akkor nagyon jó :) Nekem tetszik, ha egy pasi magabiztos, de azért ne ess át a ló túlsó oldalára. :)
2012. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 SenkixXx ***** válasza:
100%
De meg ám!Csak ne vidd túlzásba.....De ez főleg akkor jó,ha a lányok is olyannak látnak téged,mint te magad.Mondjuk az önbizalom,már önmagában is csodákra képes szerintem.
2012. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!