Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hazudja az arcomba hogy...

Miért hazudja az arcomba hogy törődik velem, amikor cs. Szik rám? Szerintem ez rég nem barátság.

Figyelt kérdés

Van egy "barátom". Azért idézőjelben, mert szerintem részéről ez nem barátság. Majdnem mindennap ír msn-en hogy hogy vagyok, mi van velem stb.

én meg elmesélem mit csinálok, mikor találkozok a barátaimmal. Mikor mondom hogy XY tök rendes volt hogy végighallgatta a rinyálásaimat meg ő az egyetlen aki igazán törődik velem akkor besértődik hogy ő is törődik velem. Pedig nem. Ha törődne, nem mondogatná le folyton a találkozásokat egy haverja miatt akinek folyton sír a szája a csaja miatt. ő 5 percre lakik tőle, minden nap tudnak találkozni, én viszont 1 órára, és csak hétvégenként. Mégis mindig ez a gyerek a fontosabb.

Minek kammerol akkor hogy neki fontos vagyok és hogy törődik velem? Akkor minek írkál, miért nem hagy a búsba?


2012. jan. 16. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!