Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a star...

Miért van az, hogy a star wars 2, körül-belül 10 évvel később játszódik, mint az első rész, és anakin skyvalker akkor kb 20 éves, és oven lars nevű féltestvére, látszólag egyidős vele, maximum 2 évvel tűnik fiatalabbnak. Hogy lehet? (többi alul)

Figyelt kérdés
de a történet szerint, anakin kb 10 éves korában utazik el a tatuinról, és a rabszolgatartó(most nem ugrik be a neve... ormányos, szárnyas, és nem hatnak rá az elmetrükkök) kb 2-3 évvel később eladta egy párakertésznek az anyját(ha valaki összezavarodott volna, akkor anakin anyjáról van szó)... nos én azt nem értem, ha anakin 10 évesen elutazik, és az anyja 2-3 évvel később feleségül megy ahhoz a párakertészhez, és sületik egy fiuk is... hogy lehet az, hogy anakin kb 13 éves, mikor az öccse megszületik, mégis pár évvel tűnik fiatalabbnak... a rendező szúrhatta el, vagy csak én maradtam le valamiről?

2012. jan. 16. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vér szerinti rokonok, csak mostohatestvérek...ilyen egyszerű...Nézd meg még párszor a filmet...
2012. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó a logikád, de ott hibázol, hogy Owen Lars NEM Shmi Skywalkertől született. Ő már megvolt Criegg előző feleségétől, Shmi így a mostohaanyja lett - Anakin meg a mostohaöccse.
2012. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam :DD kösz a válaszokat
2012. jan. 26. 22:40
 4/6 A kérdező kommentje:
mellesleg milliószor megnéztem... épp ezért született ez a kérdés...
2012. jan. 26. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg millió+1-szer néztem meg, ezért tudom a választ:D


Ha érdekel az SW-univerzum, javaslom a Gonosz útvesztője, a Sith-ek bosszúja, és a Sötét Nagyúr c. könyveket. Az első közvetlenül a III. epizód előtt játszódik, bemutatja, hogyan leplezik le majdnem Palpatine-t a Jedik, a 2. nagyon érzékletesen és rengeteg plusz jelenetet és információt tartalmazva írja le Anakin átállását és a III. epizód történéseit, a filmben nem szereplő szálakkal, a 3. a klónháború vége után játszódik közvetlenül és betekintést enged abba, hogy hogyan változik meg Anakin élete és hogyan alakul a Sidioussal való kapcsolata. És amit még nagyon várok: most jelent meg a Darth Plagueis Novel a tengerentúlon, ami Palpatine tanulóéveit és Darth Plagueis-szal való kapcsolatát mutatja be. Alig várom, hogy itt is megjelenjen:D

2012. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok valami könyvmoly :( egyetlen könyv amit elolvastam, az is egy star wars volt :D a 8.adik rész azthiszem... a jedi hatalma... jó kis könyv, de már nincs meg az igazi hangulata... és köszönöm a tippeket... jó tudni, hogy még foglalkoznak ezzel a remek történettel... :D
2012. jan. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!