Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz, ha (nemsokára) 14 évesen...

Gáz, ha (nemsokára) 14 évesen még plüssel alszok?

Figyelt kérdés

mármint nem az,hogy azért alszok plüssel,mert olyan dedós lennék,vagy valami,csak nem szeretem,ha mellettem meg ott tök üres az ágy többi része és én inkább olyan szűk helyeken szeretek aludni,ezért pakolok oda egy csomó kispárnát,meg egy nagy plüss oroszlánt magamhoz.

de félek,hogy emiatt szégyenkeznem kellene.


szerintetek ez ciki?


14l


2012. jan. 17. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok bátyámtól kapott plüssmacival alszok a kollégiumban,. Szerintem nem gáz. :)
2012. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

akkor jó :)


köszi :)

2012. jan. 17. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha szereznél még párnákat, csak azért hogy egy-két nem empatikus osztálytársad ne nevessen ki. Amúgy értem, hogy van nálad valami védtelenség érzés és mivel még nem tudsz odabújni egy igazi mackóhoz addig csak az plüss oroszlán van.
2012. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miért pont az osztálytársaim?
2012. jan. 17. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem kell emiatt szégyenkezned.Mellettem is ott van a macim.

16/L

2012. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, én sem vagyok sokkal nagyobb, a páromtól kapott szivecskével alszok :D. Már fura is, ha nincs nálam. Nem vagy egyedül ezzel :D
2012. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, én vén 21 éves létemre a kedvenc plüsselefántommal alszom, és nem kívánok felhagyni ezzel a szokással. Persze ha elmegyek valahová, esetleg akad más hálótársam a barátom személyében, akkor ezt hanyagolom.
2012. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én két kutyával, egy macskával és három pókkal osztom meg az ágyamat. Ebből az egyik kutya teste kispárna alakú. Szerintem nem ciki. 22/L
2012. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy plüssöm, gáz?

Majd ha találok egy épeszű ölelnivaló férfit, akkor kirakom a plüssállatot, de addig jó ölelgetni. :-)

33n

2012. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
dehogyis ciki, ne rágódj ezen:)
2012. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!