Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kamionosokról?

Mit gondoltok a kamionosokról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mit gondoltok róluk mondjuk akkor ha előttetek megy, vagy csak látod őket.

2012. jan. 17. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hogy mi lesz az ebéd
2012. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

őőő hááát semmit.És add tovább mit gondoltok a postásokról?

Az érdekelne hogy mit gondoltok róluk mondjuk akkor ha előttetek megy, vagy csak látod őket.

2012. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Más a kettő :D
2012. jan. 17. 21:24
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Nekem mindig az jut róluk eszembe, hogy milyen büdösek, igénytelenek, nagy darab szőrös állatok. Undorítóak:D
2012. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
annyi, hogy az ilyenek kemény férfiak a nehéz meló miatt.
2012. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne most aludjon el.
2012. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Én azt gondolom róluk, hogy ha ők nem lennének nem volna élelmiszer a boltokban. Mert bizony ám, lehet 80nal meg y előtted, és te dudálsz ás villogsz, egy komplett műszaki ellenőrzést levágsz mögötte (kormány holtjáték, index, reflektor működése) de az ő munkájának köszönhetően tudsz vásárolni a teszkóban. Ja, erre kevesen gondolnak.... És a rend kedvéért nem azért megy 80al, mert az milyen f@sza, hanem azért, mert keményen megbüntetnék ha nem ennyivel menne. Hidd el ő is szívesebben lenne otthon a családjával, mint az autópályán.
2012. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem azt mondom hogy félek tőlük, de bizony az eszembe jut hogy csak tűnjön el előlem, mögülem a fenébe.

Egy alkalommal jöttünk haza sötétben normális tempóban, gyerek hátul az ülésben, a kamionos meg mögénk jött csontig pár centi volt a különbség ha kicsit is fékezek belénkszántott volna, villogtatott stb. épphogy le nem tolt az útról. A gyerek meg sírva fakadt úgy megijedt.

Szerencsére lekopott rólunk, de azóta ez a félelem (?) bennem van.

Másik esetben megyek tök egyenes szakaszon, szembe jövő sűrű forgalom. Egyszer csak látom ám messziről olyan mintha egy kamion jönne velem szembe az ÉN sávomba, mellettem pedig kamionok hada húz el. Akkor eszméltem fel hogy a velem szembe jövő kamion, kamionsort előz és tök mindegy neki hogy befér-e vagy sem, ő azért nyomja padlóig...

Épp befért... de hogy? úgy hogy én a köves-füves útszélen félre voltam már állva és akkor húzott el mellettem.. elvileg az ÉN sávomban.

Komolyan mondom olyan remegés jött rám akkor hogy pár perc kellett mire el tudtam indulni.

2012. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

4nek

Szánalmas vagy és még mosolyogsz is rajta.

A sztereotípiák sosem pontosak és elvész benne az egyén. És primitívségre vall, aki sztereotípiák alapján alkot olyan véleményt mint te.

2012. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
sz.r, magányos meló, folyton távol a családtól. viszonylag jól lehet vele keresni, de megvan az ára. persze, persze, régóta tartja magát a "k...ázós kamionos" szereotípia (gondolom, te is valami ilyesmit akartál kiugratni a bokorból - felételezem, te is kamionos vagy), nyilván vannak is szép számmal, akik beletartoznak, de korántsem mindenki.
2012. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!