Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok, hogy minden...

Ti nem unjátok, hogy minden nap egy szegény családot sajnáltatnak a tv-ben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Miért nézed? Hogy segíts, az még nem jutott eszedbe unalom helyett?
2012. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Dehogynem, nekem az volt a kedvencem, mikor olyan családot kellett sajnálni, ahol hatalmas a szegénység, senkinek sincs munkája, de azért van 13 gyerek... Kérdem én, akkor minek tojtak le annyi gyereket?

A gyerekeket még csak-csak sajnálom, mert valószínűleg sosem lesz normális éltük, na de a szülőket... Inkább még egy pofont is lekevernék nekik, nemhogy még sajnáljam őket.

2012. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is látom, nem direkt nézem, de ezért nem fogom elkapcsolni a TV-t. Már én is unom. Múltkor volt 1 család, mutatták a lepukkant helyet, ahol laknak, anyuka is eléggé lestrapált volt, és annak örültek, hogy visszakötötték a villanyt. Mondtam a férjemnek, figyeld, van vagy 6 gyerek. Erre bemondták, hogy 13. NO COMMENT.
2012. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha az igazán szegény családokat mutatnák, az egy dolog.

Én azt unom, hogy "nem megy dolgozni mert kevés a fizetés, akkor inkább a segélyek", miközben ezt mondja, lóg a kezéből a cigi.

Meg hogy van n+1 gyereke, nincs munkája, és akkor kérik a segítséget. Azt is unom.

2012. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek mondom,ha tudnék sem segítenék,de nem tudok.
2012. jan. 18. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az is vicces volt, mikor tavaly volt egy nagy segélycsomag, ahol mindenki kapott magokat, csirkét, egyebeket... Este aztán mutatták a hírekben a részt, mikor a családok megkapták, erre bemondják: "volt, aki autóval vitte haza a sok ajándékot"... Kérdem én, mekkora a szegénység ott, ahol még autóra is telik?
2012. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De. Unom.

Főleg azért, mert lehet máshogy is. Volt egyszer egy olyan riport is, ahol tizen valahány gyerek volt a családban. És az nem segélykérő riport volt, hanem azt akarták megmutatni, hogy így is lehet. A riport minimum 20 éve ment a tvben, és azóta egyszer került a család terítékre. Az ilyenek és hasonlók miért csak 2x szerepelnek 20 év alatt?

Volt egy kollégám, aki naponta 2x 8 kilométert autózott, majd 2x 2,5 órát buszozott, hogy legyen munkája, mivel 4 gyereke van, és tisztességgel akarja őket felnevelni. Sokszor emlegette, hogy hol a kocsi, hol a kazán vagy a bojler ment tönkre. Ha lenne pénzem, ilyen emberen szívesen segítenék. De őt nem mutatta be a tv.

2012. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem is az unom a jó szó rá, inkább elegem van. Itt is a GYK- n, ha valaki panaszkodik, hogy mondjuk kevés a havi fizuja, nem tud előrelépni, akkor biztosan jön vagy 30 ember, mind gőgösen kioktatja, hogy ő még kevesebből él, ráadásul még gyerekei is vannak. Vagy a kajás kérdések, megkérdezik, hogy hogyan lehet kaján spórolni, erre egymásra licitálnak, hogy ki milyen rosszul él, de rendesen büszkék rá.
2012. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!