Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt eddig életetekben a...

Mi volt eddig életetekben a legviccesebb, vagy a legcikisebb dolog, ami veletek, vagy másokkal történt?

Figyelt kérdés

Elmesélem én is az enyémet.17 éves koromban leégettem magamat az okmányirodában,amikor az útlevelemet csináltattam.Az iroda úgy nézett ki,hogy egy nagy terem volt,körbe az ablakokkal,fülkékkel. Előttem kezdődött az 1es és mögöttem végződött a 22essel.Amikor sorra kerültem 3 óra várakozás után,csak annyit láttam,hogy a 22es ablakhoz kell mennem.Gyorsan felugrottam,elindultam az 1esnél,fogyott az idő,már kétszer csöngettek,meg kiabálták a sorszámomat és én csak rohantam bepánikolva,körberohantam az egész irodát,végül kiderült,hogy mögöttem volt a 22es.Aki látta,az mutogatott rám és szakadt a röhögéstől.De ha ez nem elég,bent annyira leblokkoltam a nő bunkó modora miatt,hogy össze vissza beszéltem,nem értettem semmit abból amit mondott,még el is röhögtem magam kínomban és a nő ordítva zavart ki a fülkéből.Mindenki röhögött.De mivel elszúrtam az egészet,ezért vissza kellett mennem és még egyszer végigülni 3 órát.:D

Meséljetek,röhögni akarok!:)



2012. jan. 18. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

lolxDXD Hát ez xD

Ma nyelvtan órán volt egy mondat amiben az egyelőre szó állt.

Tanár megkérdezi tőlem, hogyan írjuk: egyenlőre vagy egyelőre.

Mondom amiben gy vanxD

2012. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer melóhelyen keresték a főnököt, én meg üzentem neki, hogy jöjjön. Befutott, és ment a telefonhoz. Én közben beszélgettem pár emberrel. Látta, hogy le van téve a telefon, és kérdezte, hogy mégsem keresik? Odafordultam, és közöltem vele, hogy "nem telefon". Síri csend, mire gyorsan korrigáltam, hogy nem telefonon keresik, hanem személyesen. Egy pillanatra olyan volt, mintha beszóltam volna, hogy mit dumál bele mások beszélgetésébe. Kicsit volt csak égő.
2012. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nos, nekem több is volt, kezdem az elején:

1.mikor fiatal voltam, tetszett nagyon egy fiú-osztálytársam, és velem szemben ült. Egy reggel elég rosszul éreztem magam, de elmentem suliba. Tízórai szünetben leült velem szembe, ott eszegetett én meg, hm.. lehánytam szegényt :P de pont telibe találtam, mit mondjak.. nem jöttünk össze.

2. Év végén az egész suli láttára majdnem hátraestem a lépcsőkön , mikor az oklevelemet vettem át

3. Egy plázában beszorultam a WC-be, ordítoztam, kiabáltam segítségért (tele volt a WC), aztán rájöttem hol a probléma: nem nyomtam le teljesen a kilincset :D mikor 10 perc után kiszabadultam, úgy néztek rám, mint egy földönkívülire, na meg ki is röhögtek.

4. Suli beiratkozáson kellett diktálni számokat, én meg nem beszéltem jól a nyelvet, főképp a számokat nem, így nem tudtam bejelenteni a számomat. Az egész osztály kinevetett (cca 95 ember), hogy nem tudom a számokat

5. Én is hasonlóan hozzád, végigültem egy jó pár órás sort, mikor csináltattam a jogsimat. Bejutottam végül, és akkor derült ki, hogy nem vettem okmánybélyeget. De a nő volt olyan kedves, és mikor megvettem a bélyeget, akkor várakozás nélkül bemehettem.

most csak ennyi jutott az eszembe, ha lesz még írok

19/L

2012. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtatok,faják voltak:D

Még egyet elmondok.Volt régen egy papagájunk és a szekrény tetején volt a kalitka.Anyám fölállt a székre,hogy megetesse,de véletlenül megbotlott.Arra léptem be a szobába,hogy anyám esik felém és az összes mag a nyakamba borult.Berohantam a wc-be röhögni:P

Írjatok még!:)

2012. jan. 18. 21:14
 5/8 A kérdező kommentje:
19L Amúgy amit elkövettél a pasinál,ugyanazt ismerősöm is megcsinálta,csak ő mekibe egy randin.Hát abból se lett semmi:D
2012. jan. 18. 21:16
 6/8 christi válasza:

1.a suliban egy eléggé kövér srác kiesett az ablakon és nemengedték be az ajtón az osztálytársaim,ő pedig vissza akart mászni az ablakon,de nem sikerült neki.a végén amikor bement a tanár annyira ordibált rá,hogy miért késett az óráról.mi meg megszakadtunk a röhögéstől.

2.egyszer az egyik osztálytársunkról áttírtunk egy dalt,amit énekórán tanultunk.nagyon vicces volt.néhány hónappal később a tanárral megint énekeltük azt a dalt(nem a mi változatunkat) a csajokkal majd be h*gyoztunk a röhögéstől.

3. mentem haza a suliből a csajokkal,mikor megcsúsztam(tél volt)és pont az egyik lány orrát találtam el. mindenki röhögött csak mi nem.azért elég vicces lehetett.

4.az egyik csajt a suliból bezárta a karbantartó a wc-be. a szülei keresni kezdték én meg mondtam,hogy akkor láttam utóljára,mikor a wc felé ment.másnap megtalálták szegényt. ezt is végig röhögtük az osztállyal együtt!!

a'szem ennyi!

2012. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez szép:D Azért nem lennék a wc-s lány helyében:D Én is mindig attól félek,hogy bezárnak:D
2012. febr. 17. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bírom a bezártságot,két éve történt az eset,elmentem munkahelyemen pisilni,kampót beakasztottam,valaki bejött,pisilt,kiment,és rám csapta a villanyt,hirtelen sötét lett,mejidtem vagy sokkot kaptam,nem tudom,pillanyatni elmezavra lehetett,vagy nem is tudom,de a lényeg hogy kiakartam jutni,az ajtó viszont nem nyílt ki,ütöttem rúgtam...Aztán elgondolkodtam,hogy nem is fog,mert a kampó tartja,amit én akasztottam,be...Közbe a visításra,dúvadkodásra pár kolléga oda sereglett,nem volt ciki elmagyarázni...
2012. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!