Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudtok olyan modellkedést...

Nem tudtok olyan modellkedést ahová nekem nem kell fizetni 1 ft-ot se? Hnem inkább én kapok.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor ne legyél csúnya, hanem inkább szép
2012. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már bocs de szép vagyok 60-ból 2. lettem az országos arcmodellkedésből!!
2012. jan. 20. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, tesóm is rangos helyezést ért el valami no-name szépségversenyen, pedig ronda, mint a bűn.
2012. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira szep lennel akkor kaptal volna ajanlatot.
2012. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarnál modellkedni akkor tudnád, hogy az gyakorlatilag egy befektetés. Nem fog csak az öledbe pottyanni az ajánlat, hogy akkor holnap Vogue fotózás... neked kell teperni, mindenhova elmenni beadni a jelentkezésed. Én anno 40ezer pénzért végeztem el egy modelliskolát, ebbe természetesen nem voltak benne az egyéb költségek (sminkkészletet megvenni, speciális fehérnemű minden alkalomra stb). Jó alap lehet, ha elmész hostesskedni, azzal már kezdhetsz valamit. De ne ülj és várd a sült galambot. Legyen félretett pénzed, beszélj jól nyelveket (angol, német, francia, olasz) valamint mindenhova add be a referenciádat, portfóliódat.
2012. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert mindenki a "semmittevésből" akar megélni, és ez az. Túl sok az ilyen ember, ezért hát megkérhetik az árát :)
2012. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és készülj fel, hogy a sikerhez vezető úton több időt fogsz a térdeden, mint a kifutón tölteni
2012. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!