Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomorúság és a depresszió...

A szomorúság és a depresszió ugyanaz?

Figyelt kérdés
Pár hete szültem (császárral). Másnap a kislányomat elvitték a gyerekkórházba, mert koraszülött lett. Az anyósom, látogatás után mondta a férjemnek (a hátam mögött), hogy nem látja az arcomon a boldogságot és lehet, hogy szülés utáni depresszióm van. Szerinte nagyon kell engem figyelni és ha kell, akkor vigyen pszichológushoz. Na de mitől lettem volna boldog? Nem is láttam a gyereket rendesen és pokoli fájdalmaim voltak. Egyébként anyósom rendszeresen heteket tölt az elvonón és a pszichiátrián. Mióta itthon vagyunk, azóta jól vagyok és természetesen boldog vagyok, hogy végre hazahozhattam a picúrt. Miért akarta elhitetni a férjemmel, hogy begolyóztam? Egyszerűen csak szomorú voltam. Vagy tényleg kezelésre szorulok?
2011. máj. 23. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon természetesen boldog vagy akkor nincs semmi probléma. Kórházba hogy szomorú voltál az érthető mert koraszülött volt a babád, valamint te se láthattad rendesen ami érthető hogy ki akadtál. Anyósod meg lehet csak aggódott érted meg ijedt mert az sincs kizárva hogy tul sok ilyet látott szóval az sincs kizárva hogy csak jót akart.
2011. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a kettő nem ugyanaz.

A szülés utáni érzéseid természetesek voltak, a leírtak alapján nem vagy depressziós.

Anyóssal ne foglalkozz!!!

2011. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Örülj nyugodtan a kisbabádnak meg a kínok végének ;) , az anyósról meg ismered a mondást:

Az anyós akkor jó, ha porhanyós!

2011. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felejstd el a szülés utáni depressziót, divatbetegség... Neked nehézségeid voltak, elszakítottak a babától, fájt mindened, mégis mit vártak, vigyorogsz majd örömödben?


Ölelgesd a babát, legyetek boldogok és ne törődj mással! :)

2011. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!