Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezért megérte szakítanom a...

Ezért megérte szakítanom a pasimmal vagy hülyeséget csináltam? 15/L és 18/F

Figyelt kérdés
Megisemrkedtem egy pasival aki tőlem 100 km-re lakik képeken láttam tetszett nagyon. Összejöttünk, találkoztunk egyszer és mikor eljött hozzám bemutattam a baráti körömnek is vagyis annyi volt, h látak vele. Utána elkezdték szidni, hogy honnan szedtem fel ezt a metroszexuális majmot ilyesmiket mondtak. Én azt se tudtam mit jelent ez a szó, de miután utána jártam valóban volt pár dolog ami hasonlított benne, ki volt vasalva a haja és izmos volt a teste eléggé látszott, h fogalalkozik magával egyszóval ütősen nézett ki rikitó kék szemmekkel. Most viszont úgy érzem nem kell nekem mert a baráti társaságom nem tudja befogadni és ha látnak vele szarul érzem magam. Nagyon felkavart ez.:( Szakítottam vele, de nem mondtam el neki, h ezért. Nem volt kifestve vagy ilyesmi fekete cuccokba járt nagyon magas volt majdnem 2 méter... Most én vagyok a gyenge és nagyot hibáztam? Szerettem egyébként... :( de ez most kiábrándított mert az hallottam az ilyen pasik cikik. Mit csináljak? Össze vagyok zavarodva. Ő még szeret engem amúgy.
2009. máj. 27. 23:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem attól ,hogy egy pasi törődik a külsejével, még nem jelenti azt, hogy metroszexuális. Náluk jellemző azért a smink is,talán körömlakk is, esetleg púder stb. A vasalt haj most amúgy is divat az ilyen korosztályban, ha megfigyelted a retrósok is mindig kivasalják a hajukat, de nem csak ők. Valakinek nagyon göndör a haja és másképp nem tud vele mit kezdeni vagy csak simán ez jön be neki.Ha neked az jobban számít,hogy a baráti társaságod mit mond és ezért te is másképp nézel rá, akkor azt mondom jól tetted, szegény fiút nem kell tovább hülyítened.Egy párkapcsolat nem erről szól , ha tényleg szereted akkor kiállsz mellette és megvéded még a barátaid előtt is,ha meg igazi barátaid vannak és látják ,hogy boldog vagy vele akkor nem fognak érte kritizálni.Akkor boldogok ha te is az vagy.Csak akkor kezdj bele egy kapcsolatba ha fel is mered vállalni, minden esetleges hibájával együtt.( ezzel nem azt mondom ,hogy a pasiban ennyi miatt lenne vmi hiba) Ha valóban szeretted, akkor ennyi miatt butaság volt vele szakítani.
2009. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ már megbántam azért:(
2009. máj. 28. 01:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség volt. A barátaid nem igaz barátok, ha ilyet mondtak! Válaszd a srácot. Különben nem értem a metroszexualitással mi baj, az nem utal nemi beállítottságra. Annyi, hogy egy pasi ápoltabb, mint az átlag. Szerintem ez nem árt, ráadásul ma már sok ilyen van, nem nagy szám.

Kérj elnézést a sráctól, ha szerencséd van megbocsát. A haverjaid pedig majd megszokják, vagy leléphetnek. Nem igaz barátok, ne aggódj miattuk.

2009. máj. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért 'szakítottál' vele, mert másoknak nem tetszett, mert 'ciki'. Elég gyerek felfogás. Neked csak azért kell barát, hogy lehessen vele 'menőzni' a barátok előtt.
2009. máj. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy, úgyhogy ezt most valószínűleg úgysem fogod megérteni, de: a haveri társaság, a "menő" és a "ciki" dolgok rettentően fontosak - még úgy egy-két évig. Utána az ember inkább kettesben szeretne lenni valakivel, és nem azért, mert a másik tetszik/nem tetszik a haveroknak. Hanem mert jó vele együtt lenni. Ha netán pár év múlva összefutsz ezzel a sráccal, már téged se fog érdekelni, hogy mit gondol róla a baráti társaságod. (Akik egyébként gondolom szintén 15 évesek, de nagyon önzőnek tűnnek)
2009. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
az ilyen pasi tényleg ciki....nem emós volt véletlenül? csodálkozom, h a baráti körödnek nem tetszett, pedig a 15 éveseknél ez manapság nagyon menő ... hidd el, hosszútávon nem bírtad volna, h többet foglalkozik magával, mint veled...
2009. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna a baráti kör beszólásait ilyen komolyan venni, mert nem is biztos, hogy úgy gondolták, ahogy mondták. A fiúknak lehet, nem tetszett, hogy nem közülük választottál párt, a lányok meg talán irigykedhettek, hogy van egy helyes barátod. Erre nem gondoltál?! (De ne kérdezz rá tőlük, mert úgyse vallják be, se a fiúk, se a lányok! Csak magadban tudd, hoyg ez is lehet.)

Ha látták volna, hogy kitartasz, úgyis abbahagyták volna a piszkálódást. (Ha nem, akkor meg nem igazi barátaid)

Én is jártam már olyan pasival, aki nem tetszett a haveri körömnek. Sőt, egyik pasim se tetszett a fiú haverjaimnak. Na szerinted nem jöttem rá, hogy miért? Nem kell az ilyet komolyan venni!

Ha tényleg utálnák, akkor NYÍLTAN b.sztatnák, és nem a találkozás után!

Azzal törődj, hogy NEKED ki tetszik, és ne azzal, hogy a többiek mit mondanak!

2009. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mások meg odavannak a metroszexuális pasikért. Ne törődj mások véleményével, ha nem tudják tiszteletben tartani az ízlésedet, úgy kell nekik.
2009. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még. 15 éves létedre minek akarsz "felnőttekkel" járni?
2009. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!