Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hisz róllam mindenki...

Miért hisz róllam mindenki mindenféle hülyeséget? 14/f

Figyelt kérdés

A nagyszüleim azt hiszik hogy drogos vagyok.

A rendőrök azt hiszik hogy hogy drogos, piás, cigis vagyok meg hogy simán elmultam 18 pedig csak 14 vagyok.

Az iskolában meg azthiszik hogy homo vagyok pedig teljesen hetero vagyok és eggyáltalán nem is öltözöm homárosan és nem is viselkedek úgy.

pedig én egy átlagos gyerek vagyok nem dogozok, hetero vagyok, nem cigizek, nem piálok, nem rongálok semmit sehol, 3-4-es jegyeket kapok a suliban, othon általában gépezek és tévézek, nem sportolok átlagos budapesi gyerek vagyok. Miért hisz róllam mindenki mindenféle hülyeséget?


2011. szept. 10. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Mert külsőre ítélnek.

Egyébként fogalmam sincs. Lehet, hogy adsz is rá okot?

Ha igen,akkor miben nyilvánul meg ez szerinted, hogy ilyeneket hisznek rólad?

Mondok egy példát.Most ez egy másik kategória lesz. Vannak olyan pasik, akikre azt mondanám, hogy biztos macsók meg a lányokat őrjítik,szoknyapecérek stb..Erre a feléről mindig kiderül, hogy visszahúzódóbb, félénkebb.

=) Szóval, a külső lehet, hogy ad egy kis ízelítőt milyen is lehet az ember, mert az öltözködéstől is függ, hogy milyenek is vagyunk. De nem ad mindig 100%os leírást az illetőről.

Amúgy én azt tudom tanácsolni, hogy jobb nem foglalkozni azokkal, akik ilyeneket hisznek rólad, hogy drogos vagy stb.. Inkább hagyd elmenni a füled mellett. Hiszen, ha tudod, hogy nem igaz, felesleges magadat ezzel idegesítened.)

2011. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha te hármas-négyes tanuló vagy magyarból, akkor pereld be az iskoládat, vagy inkább a teljes oktatási rendszert. Komolyan.
2011. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezt most hogy, így mész az utcán, egyszercsak rádkiált a rendőr, hogy te drogos vagy, te meg mondod, hogy nem-nem, én egy átlagos budapesti gyerek vagyok?
2011. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

"3-4-es jegyeket kapok a suliban"


Fogalmazás : 1.;

Helyesírás : 1.;

IQ: 1.

2011. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 krameri ***** válasza:
90%

a rendőrös cuccot én se értem, honnan tudod mit hisznek rólad? meg konkrét járőrök, vagy a rendőrség általánosan?

különben ne foglalkozz velük, azzal törődj aki ismer, ő tudja milyen vagy. Aki csak külsőségek alapján ítél el, azzal nem kell törődni.

2011. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én se vágom hogy a pics..ba tod mi a fa.szt hisznek rolad a zsernyákok!Oda kiált hogy:


"Te drogos hülyegyerek gyere ide azonal te meg mondod nem-nem csak egy átlagos Sthol Land-i gyerek vagyok vagy miXD?!

2011. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
63%
Irigykednek ,te meg menő vagy ! Mindenki saját magából indul ki ! :D Ne foglalkozz velük ! :D L/14 :)
2011. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg azért, mert nem tudsz helyese írni és fogalmazni, és annyira buta vagy, hogy mindez fel sem tűnik.
2011. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy azt HISZIK rólad? Mondják, vagy mi? Mert én speciel nem tudom, mit gondol rólam pl. egy utcán sétáló járőr. (Vagyis a köszönésük alapján le tudom szűrni, de ha nem szólnának semmit, nem tudnám ilyen határozottan, hogy drogosnak hisznek.xD) A nagyszüleid nagyon jó fejek lehetnek, hogy a saját unokájukat drogosnak nézik.=// Biztos nem adsz nekik rá valami indokot? ...
2011. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!