Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért megérte szakítanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megérte szakítanom a pasimmal vagy hülyeséget csináltam? 15/L és 18/F

Figyelt kérdés
Megisemrkedtem egy pasival aki tőlem 100 km-re lakik képeken láttam tetszett nagyon. Összejöttünk, találkoztunk egyszer és mikor eljött hozzám bemutattam a baráti körömnek is vagyis annyi volt, h látak vele. Utána elkezdték szidni, hogy honnan szedtem fel ezt a metroszexuális majmot ilyesmiket mondtak. Én azt se tudtam mit jelent ez a szó, de miután utána jártam valóban volt pár dolog ami hasonlított benne, ki volt vasalva a haja és izmos volt a teste eléggé látszott, h fogalalkozik magával egyszóval ütősen nézett ki rikitó kék szemmekkel. Most viszont úgy érzem nem kell nekem mert a baráti társaságom nem tudja befogadni és ha látnak vele szarul érzem magam. Nagyon felkavart ez.:( Szakítottam vele, de nem mondtam el neki, h ezért. Nem volt kifestve vagy ilyesmi fekete cuccokba járt nagyon magas volt majdnem 2 méter... Most én vagyok a gyenge és nagyot hibáztam? Szerettem egyébként... :( de ez most kiábrándított mert az hallottam az ilyen pasik cikik. Mit csináljak? Össze vagyok zavarodva. Ő még szeret engem amúgy.
2009. máj. 28. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőj ki a kislánykorból... Éretlen vagy még...
2009. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben?:O
2009. máj. 28. 01:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben... gyerekesen gondolkodsz
2009. máj. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátaid azt mondják, hogy nem tetszik nekik hogy lány vagy akkor fiúvá operáltatod magad? Nehogymár ők mondják meg, hogy kivel jársz... Ha még bunkó, rossz fiú lenne akkor oké... Júúj de ciki, hogy nem egy ápolatlan barom a volt abrátod. Ez valóban nagyon ciki, meg az is hogy nem kövér... Ha jobban számítanak a barátaid, akkor neked még nem való barát és/vagy nem szereted eléggé. Amikor felnőtt leszel, nem a barátaiddal fogsz élni... Ezért nem igaz hogy a barát fontosabb, mert ugyanúgy végetérhet az is... Azon kívül a barát olyannak fogad el amilyen vagy (az ésszerűség keretein belül, pl nem nézi végig, ha egy gyilkossal jársz), és azt is el kell fogadnia akit szeretsz... A barátaid gyerekesek... Ha olyan nagy vagy akkore lé kellett volna állni és megmondani, nem jöhetsz avval, hogy nem akartad megbántani, mert a szakítás eleve elég bántó. Lehet, hogy te is érezted, hogy milyen gyerkes dolog ez? Én nem mennék vissza hozzád, ha fiú lennék, ez kissé megalázó... Pedig amit leírtál abból úgy tűnik elég jó "fogás"...
2009. máj. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szarul érzem magam aludni se tudok... épp emiatt. ha írnál egy kerek véleményt az jól jönne. nem sértődöm meg tudom, h hülyeséget csináltam :(
2009. máj. 28. 01:44
 6/11 A kérdező kommentje:
még ilyen pasival sosem találkoztam azért volt furcsa, mert az én baráti köreimben nem nagyon van ilyen fiú én falun lakom amúgy is és ott nem ilyenek a fiúk. éreztem, h szeret ahogy nézett rám ahogy csókolt és mondta, h szeretlek annyira édes volt, csak nagyon rorssz volt hallani, hogy sértegették előttem és ez megérintette az érzéseimet iránta... :'(
2009. máj. 28. 01:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
pff...nah akkor kisanyám mért nem álltál ki melette???megérdemelte volna tudod...ez eléggé undorító dolog többet érnek a haverok mint az hogy legyen egy kedves normális pasid...attól féltél hogy téged is cikiznek???nem lesznek haverjaid?hűűű nah...ettől most kiakadtam!hát inkább bújj el és maradj csendben
2009. máj. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy, ennyi. Amíg anyuci/apuci/haverok döntenek a párodról, addig messze nem vagy érett párkapcsolatra. Megjegyzem 15 évesen nem is ezzel kéne még foglalkoznod, pláne ilyen érettséggel...
2009. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most neked kell hogy tetszen a pasi vagy a baráti társaságodnak??? Am nem csak te vagy gyerekes kicsit , hanem a baráti társaságod is .. Az egy dolog h úgy néz ki mint egy, de ha nem az? Nekem is volt ilyen ismerősöm de ő az volt...Attól hogy valaki ad magára az még nem...
2009. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
neh már azért legyen v.ki meleg mert ad magárta! az én barátom IS ad magára mégsem az.... és sosem hagynám el ha az un barátaimnak nem tetszene..
2009. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!