Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akik mindent csak ócsárolnak, fikáznak, meg szidnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 20:18
 1/6 bánomisén ***** válasza:
100%
Elég sz@r életük lehet szegénykéknek, ha kizárják belőle a jót meg a szépet. De az ő dolguk, ha nekik így jó, akkor morogjanak.
2012. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valójában nem is rendelkeznek szerintem normális állásponttal, véleménnyel, egyből elutasítanak mindent. szűklátókörű, lehetetlen emberek. (lehetetlen alatt azt értem, hogy nem lehet velük sem szót érteni, sem saját véleményt elmondani)
2012. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
betegek
2012. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudják mit jelent: ÉLET
2012. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lelkileg beteg emberek.
2012. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, hogy olyan egyhangú és unalmas az életed, hogy az enyémmel kell foglalkoznod. Én ezt üzenem az ilyen embereknek :D
2012. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!