Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a fészbukon...

Mit gondoltok a fészbukon fotóikkal dicsekedő emberekről?

Figyelt kérdés
Aki 50-60 képet feltesz a gyerekéről, folyamatosan tudósít, hogy most ekkora, akkora, már ennyit hízott, kiőtt a foga, a haja, stb. Csak nekem irritáló ez, hogy valaki az intim, családi fotóit a nagyvilág elég tálalja? Mi hajtja az ilyen embereket, akik ennyire a külsőségeknek, a mutogatásnak élnek?
2011. nov. 16. 16:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy csak neked. Mindenki másnak is. Azért csinálják, mert még lelkesek, örülnek minden apró változásnak. Aztán később már nem fogják ezt csinálni. Viszont ezt egy darabig mindig el kell viselned.
2011. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Egy exkolléganőm profilját tiltottam le nemrég, mert mióta megszületett a gyereke (most kb 3 hónapos), azóta profilképként is a gyerek van kint és hetente van egy-egy ötven képes beszámoló a gyerekről. Ami még nem lenne baj, de a képek nagy részén talán pár centit mozdul a gyerek, így nagyrészüknek nincs értelme.

Teljesen rákattant a témára, semmi másról nem beszél.


Amikor kirakott egy videót, hogy a gyerek kapott egy labdát és 30 másodpercig nézi...hát az már sok volt. Azt minek dokumentálni, hogy a gyerek néz egy labdát és picit görgeti (már amennyire van már mozgáskoordinációja egy ekkora babának)?


Ja, a neve pedig a következőképp "változott" FB-on: legyen mondjuk Kiss Mária a polgári neve, a gyerek meg legyen Peti:

"Kiss Peti anyukája"


Itt nyomtam a tiltásra...

2011. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem csak szimplán büszkék...

Különben engem is zavar, de 1 kattintással elrejtem a posztjaikat ;)

2011. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Pont ez hajtja őket, hogy csak a külsőségeknek élnek. Lehet, hogy a való életben egyáltalán nem olyan nagy család szeretőek. Meg valószínűleg magával nem tud dicsekedni, mert a gyerekén kívül nincs semmi amit fel tudna mutatni.
2011. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%

jobban válogasd meg az ismerőseidet, ha ez zavar. nem kötelező mindenkit bejelölni illetve visszaigazolni.


nekem nincsenek ilyen ismerőseim a fészbukon, vagy ha mégis valamelyiket elkapná a láz, akkor kiveszem az adatfolyamból, és csókolom.


gondolom ezek az emberek ezt élik meg sikerként, eredményként, hogy fejlődik a gyerekük.

teszem azt, lehet én is feltöltök majd egy képet az autómról, ha végre meglesz, de nem csinálok külön albumot, ahol 100 féle beállításban pózolok vele.


a barátommal közös képek sem tesznek ki 10nél többet, és azok sem feltétlenül direkt erre a célra készültek. akivel vagyok olyan jó kapcsolatban, hogy személyesen találkozom vele, az úgy is tudni fogja, hogy mi a stájsz.

2011. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy az az érzésem, hogy ezek az emberek magyarázzák a bizonyítványt.

Természetesen örömteli dolog egy új jövevény, pár kép még elmegy, az ember mondjuk gratulál is.

De a kép dömping, az már elég irritáló tud lenni.

2011. nov. 16. 16:54
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem hiányzik az életükből a meghitt családi szeretet, nincs egy igazi barátjuk, akivel megosszák az örömüket, valamint nem is tudják,hogy ha volna ilyen, akkor nem lenne szükségük arra, hogy ország-világgal osszák meg. Nekik elismerés és néhány jó szó hiányzik.
2011. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
16:52-es! Ebből a "kedves" hozzászólásodból is látszik, hogy tényleg nem vagy fent ilyen oldalon. Majd ha Kovács Pistike ezer képe jönne fel az oldaladra naponta, akkor másképpen gondolkodnál. Szép napot! :)
2011. nov. 16. 16:55
 9/26 LadyLee válasza:
74%
Szerintem is debilitás. És igen, valószínűleg azok az emberek teszik ezt, akiknél a külsőségek és a totálisan öncélú magamutogatás dívik.
2011. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az idiótázást be lehet fejezni, 74%-os, mert letiltatlak!
2011. nov. 16. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!