Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Nagyon bele tudom élni magam helyzetekbe, nagyon nagyon érdeklődő vagyok, lelkes, vidám, pozitív. Hihetetlen sok energiám van, teli vagyok ötletekkel. Azonban mindent (MINDENT), az almapucolástól kezdve a kifejtett kritikámat valamiről olyan eufórikusan, olyan teátrálisan (de nem erőltetetten, mert ez nekem jön) adom elő, így beszélek, hogy nagyon, mindent én szervezek, mindig én akarok szerepelni, középen lenni. Ugyanakkor nem hiszem azt hogy körülöttem forog a világ, én nagyon sokat foglalkozok magamon kívül az emberekkel, tehát tanár (is) szeretnék lenni, imádok tanítani, hogy látni az értelmet az arcukon, rávenni embereket valamire amire eddig nem volt kedvük (és nem rájuk erőltetni), beszélgetni, stb. És ha valaki megjegyezné hogy mondjuk visszavehetnék magamból vagy álljak már le akkor tuti nem lenne az hogy azontúl nem szervezkednék, hanem mondjuk bevenném a szervezésbe de nekem ez lételemem, nekem csak úgy jön.. Van hogy olyan beleéléssel mondok valami teljesen egyszerű dolgot hogy megkérdezik hogy: igen, és utána? És mondom hogy Ennyi. és mondják h jaaa. mert azt hiszik majd még lesz csattanó is...:D


14L


Ám csak úgy kiváncsiságból, ti hogyan viszonyultok az ilyen emberekhez?


2012. jan. 25. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogyan, nem szeretem amikor az emberek mindenáron a középpontban akarnak lenni.
2012. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi a véleményem az ilyen emberekről? olyan helyes kis tizennégyéves lehet:)))

figyelj többet a körülötted lévő emberekre, csendben, mert ők és érdekesek! osztálytársaidnak segíts megérteni amit tanultok, beszéljétek meg néha együtt a leckét.

Gyakorolj szorgalmasan valamilyen kifejezési formát, írj, rajzolj, fess, zenélj, énekelj, vagy színjátszókkal - amit szeretsz - később nagy hasznád veszed majd.

Szia!

2012. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem te most a kérdésed feltevésekor pont magadért lelkesedtél annyira, de annyira.... Te egy édi-bédi, cukcsika lehetsz. Én ki nem állhatom az ilyeneket, annyira fel vannak pörögve, hogy magukon kivül nem is figyelnek másra. Szerintem, meg ha annnnnyira nagy beleéléssel tudsz beszélni, meg mesélni, akkor tanulj meg nem tőmondatokban fogalmazni. Mert a kérdésed meg egy tőmondatokból szerkesztett körmondat, belevágsz a saját mondanivalódba. Egy kicsit hútsd le magad és nem imádd már magad ennyire!
2012. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aki a való életben ismer, jobban meg tudja mondani, és valószínüleg kaptál is már valamiféle visszajelzest, úgyhogy en a helyedbe azokra figyelnek:)
2012. jan. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 éves korban elmegy; ha idősebb lennél ugyanezekkel a tulajdonságokkal, elviselhetetlennek tartanálak, de ízlések és pofonok különböznek.
2012. jan. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!