Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért alszanak a nők a családb...

Miért alszanak a nők a családban melltartóban? Mások meg meztelenül vagy pizsiben minek a melltartó éjjel miért kell megtartani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 10:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezt nem tudom! Még ezt nem is hallottam a mi családunkban senki nem alszik igy vagy pizsi vagy hálóing. Szerintem nem is egészséges.
2012. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
17%

Én is topban alszok.

A nap jelentős részét alvással töltjük, és a mellre az ágyban is hat a gravitáció. Ide-oda mozognak, oldaltfekve lógnak, ami kellemetlen.

Ha valaki nem akarja, hogy megereszkedjenek, akkor éjjel is meg kell támasztani a melleit.

2012. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

ma 11:01

A nap 24 órából áll.Jó esetben max 8 órát alszik az ember.(ha többet alszol akkor átalszod az életedet.

Vagyis a nap jelentős részében(16 óra)ébren vagy,és függőlege helyzetben.

Éjszaka nem fog deformálódni a melled,mert fekszel az ágyban..Ilyen butaságot ritkán hallottam..

Melltartó viselése állandóra nagyon nem jó,mert a mellizmok teljesen ellazulhatnak..Néha nem árt melltartó nélkül lenni,és nem nyomni mindennel..

2012. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%
Pont attól ereszkedik meg ha éjjel-nappal "feltámasztod". Sportolni kell, nem 100 fokos vízben fürdeni és akkor nem kell éjjel a melleket pakolászni ...
2012. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
27%

Miért, te alvás közben feszítgeted a mellizmaidat?

Alvás közben, (én oldalt fekszek) a melleim lógnak. Ettől ugyanúgy megnyúlik a mell kötőszövete.

2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%

A feltámasztástól hogyan nyúlik meg?

Ez kicsit magyarázatra szorul...

2012. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
Én sosem alszom melltartóban, de még nem is hallottam ilyenről...
2012. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%

Azért azt megsúgom, hogy a mellet nem a mellizmok tartják (régen így gondolták, azért mondják nagyanyáink, hogy a mell pont attól lóg, ha valaki mindig melltartót visel), hanem az ún. crupa szalagok, amik nem rugalmasak, ha megnyúlnak, akkor nem nyerik vissza az eredeti formájukat. Ezért ajánlott melltartót viselni.


Ettől függetlenül szerintem is túlzás éjszakára is melltartót viselni, de akinek nem kényelmetlen, az miért ne tehetné? Nekem mondjuk marhára kényelmetlen lenne, de szerencsére nincs is rá szükségem, hogy állandóan hordjam.

2012. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, nekem ez a meztelen alvás nem jön be. Főleg ahol gyereke is vannak vagy nagyobb a család. Gondolom nem való fityegő farokkal rohangászni a tini lányok előtt. Azt, hogy vetkőzés vagy fürdés közben néha meglátják az belefér. A gyerekek kiváncsiak, úgy is kilesik a felnőtteket, így szerintem annyira nem is kell bújkálni. Meglátják és nem kiváncsiskodnak tovább.
2012. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%
Akinek nagy melle van, és nem szilikon, ráadásul körte formájú, annak rohadt kényelmetlen melltartó/top nélkül aludni. De hogy miért kell már abba is beleugatni, hogy ki miben aludjon, azt nem értem..
2012. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!