Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melltartóban vagy anélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melltartóban vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Párommal eddig kétszer voltunk együtt, de mindig volt rajtam melltartó éjjel a felsőm alatt. Szerintetek legközelebb melltartó nélkül töltsem vele az éjszakát vagy ne? (nincsenek olyan szép, jó formájú melleim)

köszi

20/L



2011. nov. 24. 12:50
1 2
 1/17 Krumplibetyár ***** válasza:
100%

A felső alatt? Le se vetkőztél? Durva...


Ha szeret, akkor annyira nem fontos, hogy szép feszes kerek cicid van, vagy nem. Szóval ha neked úgy jobban esik, vagy ő kéri, akkor ne stresszelj emiatt.

2011. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Uramisten...20 évesen még itt tartasz?

Vedd le a melltartót.

2011. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

2. válaszoló

ne oltsad már! csak meg akar felelni ..


Kérdező,szerintem vedd le.

Nekem se a legjobbak a melleim,mégis úgy vettem észre a volt barátomat ez nem zavarta.

2011. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Dúrcika válasza:
Én sem mertem eleinte levenni a melltartót mert nem valami nagyok a cicieim de a párom megnyugtatott h lehet nem dinnyeméretűek de csodásan formásak én nem tom de ha neki tetszik akkor télleg ne stresszelj elront mindent majd te is megbékülsz vele ;)
2011. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. nov. 24. 13:01
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a problémám, megereszkedtek a melleim, és nem merem levenni a melltartómat.:(( Félek, hogy nem fogok neki tetszeni. Mi is kétszer voltunk együtt egyébként. :)

17L

2011. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 .:Laci:. ***** válasza:
100%
sztem melltartó nélkül pólóban :) vagy anélkül bár mostanában eléggé hidegek vannak éjszaka :( nekem férfi szemmel mind1, hogy mennyire formásak, nem ez számít de éjszaka mindenképp melltartó nélkül, sokkal jobb érzés a melleidet érezni a mellkasomon mint a melltartódat :D
2011. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet és meg mondom :D
2011. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Priviben küldhetnétek képet. Szerintem biztos nincs akkora gond hogy ezért szégyenkeznetek kelljen!


Arra is kíváncsi lennék hogy egy 17 éves lánynál mit jelent a megereszkedett!

27F

2011. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pedomaci ;D
2011. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!