Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért agresszívak a cigánygyer...

Miért agresszívak a cigánygyerekek, miért engednek meg mindent maguknak, miért nem szólhat rájuk a nevelő, a pedagógus?

Figyelt kérdés

Arra kérek mindenkit, hogy emberien válaszoljanak, és főleg CIGÁNYOK válaszát várom!

Most akik gyűlölködni akarnak, azok menjenek másik kérdéshez, köszönöm!


2012. jan. 28. 10:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
En cigany vagyok illetve felig cigany en nem feleseltem jobban az iskolaban mint mas ha nem viselkedtem jol anyam megvert mert nem akarta hogy utonallo legyek es nem is vagyok sajnos tenyleg sok cigany ojan amiennek leirjak de azert nem mindegyik.
2012. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, utolsó válaszoló! Tudom, hogy nem mindegyik, hiszen én is ismerek olyat, aki nem. Csak sajnos kevesen vannak/vagytok ilyenek.
2012. jan. 29. 11:46
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"En cigany vagyok illetve felig cigany en nem feleseltem jobban az iskolaban mint mas ha nem viselkedtem jol anyam megvert mert nem akarta hogy utonallo legyek es nem is vagyok sajnos tenyleg sok cigany ojan amiennek leirjak de azert nem mindegyik.'"

Azért helyesírásból kettesnél jobb nem voltál.

2012. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
98%

Kedves qkker!

Igazad van: a válaszoló helyesírása bizony lehetne jobb. Sokkal, de sokkal jobb.

Én azonban a tartalmi közlésnek örülök: annak, hogy ez a fiatal, akinek vérségileg köze van a cigánysághoz, nem mentegeti a deviánsokat és bűnözőket. Elhatárolódik tőlük. Örülök továbbá, hogy olyan anya mellett nőtt fel, aki, ha kellett, kemény eszközökkel is a jó útra terelte. Ehhez képest a helyesírás minősége másodlagos..jobb volna, persze, ha fejlesztené..esetleg tovább is tanulna, szakmát vagy diplomát szerezne. Kívánom, legyen hozzá kitartása.

2012. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Van szakmam a helyesirasom igaz lehetne jobb sajnos igaz ,hogy sok cigany lejaratja vegervennyessen a normalis ciganyokat en nem vagyok se jobb se rosszabb mint mas fiatal 23 vagyok amugy van munkam nem allunk se tul jol se rosszul normal korulmenyek kozt elunk kozeposztaszhoz tartozunk nem a ciganyok ellen szeretnek beszelni csak ami igaz az igaz minket szeretnek a szomszedkaink nem ciganytelepen lakunk vagy ijesmi persze nem szegyenlem ,hogy cigany vagyok en nem lopok nem verekszem ok nelkul de ha mar itt tartunk sajnos a magyarok meg ojanok ,hogy ha valaki cigany fel van oltozve vagy normalisan nez ki akkor azt mondjak hogy bisztos lopta vagy mit tom en ez sem mindenkire igaz nekem nincs gondom senkivel meg neki sincs velem de ezen az oldalon ha elokerul a cigany tema akkor szinte mindenki tamadoan lep fel es kihozzak az emberbol a csunnyabbik enjet es van okuk azt mondani hogy na kibujt belolled a cigany ver de azt nem nezi hogy a 10 sertegetesere valaszolok csunyan errol ez a velemenyem nem vitazok senkivel mindenki sajat maga donti el mit gondol en jol erzem magam a boromben eddig sem erdekelt tulsagosan az ijesmi ezutan sem fog csak feltunt ,hogy itt menyi ember gyulolkodik kicsit furcsallom mert en hal istennek eddig nem tapasztaltam ,hogy hatrany az ,hogy cigany vagyok .
2012. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocs elirtam egy par szot telon irok azert van .
2012. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

13:13-as vagyok:


szeretném, ha tudnád: az, hogy TE, - aki dolgozol, a szomszédaid becsülnek, nem bántasz senkit, úgy élsz, mint a többi ember és a származásodért soha nem ért hátrány, - csak azt bizonyítja, hogy a többségi társadalom számára teljesen egyre megy, hogy a bőröd barna-e vagy fehér. A tisztességes ember (legyen az magyar vagy cigány) nem a másik bőrszínét "nem tudja elviselni" (ez marhaság: csak azok ismételgetik, akik le akarják járatni a magyar társadalmat). Minden törvénytisztelő, dolgozó ember számára egy ÉLETVITEL az, ami teljesen tűrhetetlen: a segélyekre berendezkedés, agresszív bűnözés, követelőzés, megélhetési gyerekszülés és a többi.

Azok között, akik erre felhívjuk a figyelmet - és tiltakozunk ellene - van cigány ember is. Olyan, mint te: dolgozó, tisztességes. Az ilyen embert természetes módon kezeljük magyarként és közülünk valóként. Ezért kérlek, hogy TÉGED ne sértsen, ne érintsen, mikor a putriscigány életvitelt tűrhetetlennek tartjuk. "Akinek nem inge, ne vegye magára" - így aztán TE se vedd, hiszen az "útonálló" cigányt magad is ugyanúgy utálod (joggal!), ahogy a többség. Az ő viselkedése nem igazolható, nem menthető - és neked akkor sem feladatod őt védeni, ha cigány származásű vagy. Semmi, de SEMMI nem köt hozzá! Ő bűnöző - te meg becsületes vagy. Ennyi.

2012. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Utolso igazad van teljes mertekbben nem vedek ojat aki utonallo ez termeszetes nekem sem tetszik ha valakik ugy viselkednek mint a kobor kutyak bandaban jarnak es azt lesik ,hogy kitol mit vegyenek el meg kibe kossenek bele az ojan magyar aki meg elitel valakit mert cigany az meg a sajat szegenysegi bizonyitvanyat irja ala persze nem predikalni akarok meg tull intelligens embernek akarom magam beallitani csak ez hujeseg szerintem ,hogy valakit eliteljunk mert cigany vagy arab vagy mit tom en mijen szarmazasu mindenki egy ember es egy ember nem kepviselhet egy egesz nepet .
2012. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

látod, ebben is egyetértünk. Minden jót neked!

2012. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ha normálisan szól rá, azzal semmi baj, azt szabad. Ütni, káromkodni, ez az, amit tilt a törvény és amit a szülők sem díjaznak, kedves tanárnő. És nem csak a cigány gyerekek szemtelenül, de a tanárok általában őket ütik még, mert tudják, hogy nincs pénzük ügyvédre, védtelenek.
2016. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!