Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy nő elhagyja magát hosszú kapcsolatban, vagy házasságban?

Figyelt kérdés

Az egyik koleganőmmel beszélgettünk erről és elgondolkoztam. Mondta, hogy ő már egy éve nem borotválkozik, otthon a szakadt lyukas elnyűtt tréningjében van, és nyugodt lelkismeredtel fingik nagyokat a párja előtt. Pedig nem is évtizedes kapcsolat, csak másfél éve vannak együtt, nem házasok. Szerinte nálunk van a baj, hogy én még mindig próbálok csinosan(de kényelmesen) öltözni otthon is, legalább hetente epilálok, naponta legalább egyszer, de inkább kétszer zuhanyzom, itthonra is teszek parfümöt, stb. Nem szellentek, böfögök szándékosan előtte és nem hagyok kupit magam után. Ő mondta, hogy nem is takarít, csak ha vendég megy hozzájuk, köztük ez nem téma. Hozzáteszem, hogy a lány nagyon szép, talán emiatt meri így elengedi magát? Más kapcsolatában is ilyen volt, nem is tartottak sokáig, szerinte nem ezért.

Szerintetek ez normális?


2012. jan. 29. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azt kérdezed, hogy a fingós, böfögős szakadt nő, vagy az illatos, csinos, rendes nő a jobb?

Te vagy a jobb. Vállon veregetheted magad.

Náluk lehet, hogy ez a normális. Ennyi. Nem kell ezen töprengeni.

2012. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A rendrakás és a szokások más tészta!

Én nem tudnék szorongani, meg folyton csábos maca lenni itthon. EMBER vagyok.

2012. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most ezt a kérdést mi a fenéért kellett átrakni?? házasságról szól!!
2012. jan. 29. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nálad csak annyi baj van, hogy naponta 2x zuhanyozol, ami nagyon káros a bőrödnek. A bőr képhatása savas, ami elpusztítja a bacikat, de te ezzel a napi 2 zuhanyzással a bőröd természetes ellenállását elb.szod.


Amúgy a barátnőd egy igénytelen állat, akit a pasija úgyis hamar lapátra tesz.

2012. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem ebbe fogok belehalni:)

Reggel azért zuhanyzom, mert az esti hancurozás után csak kell...:)

Este meg nem bújok ágyba koszosan, ahogy jövök melóbol. Szerintem ez nem sok.

ÉS egyáltalán enm feszengek itthon, most is egy ilyen [link] gatyó van rajtam egy ilyen [link] pólóval. Csak úgy értettem, hogy nem vagyok itthon szakdt, elnyűtt, kopott cuccokban, hanem direkt itthonra veszek kényelmes darabokat.

2012. jan. 29. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Akár férfi, akár nő, ez elsősorban igény, vagy igénytelenség kérdése. Lehet az utóbbiban is élni, vannak, akiknek van hozzá gusztusuk. Ők a pillanatnak élnek, a kapcsolataik is ilyenek. Valószínűleg nem is veszik annyira a lelkükre, mint te, ha szétmennek.


Én azért amondó volnék, hogy az ember elsősorban önmagával szemben legyen igényes, ez hozza, hogy másokkal szemben és feléjük is az legyen. Az ilyen életmódot, amit meséltél, meg lehet hallgatni, de törődni nem érdemes vele (ha már meggyőzni nem tudod, vagy nem akarod). A tartós és erős kapcsolat alapja pedig szerintem pontosan ez az igényesség, sőt, a természetes elszürkülés és elhidegülés egyik legjobb ellenszere.

2012. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális, bár nem annyira, ahogy a kolléganőd teszi.

Amikor valaki frissen van együtt a párjával, állandóan arra törekszik, hogy legjobb oldalát mutassa, tehát valahol átveri a másikat, mert nem azt látja belőle, mint a kapcsolatuk előtt. Állandóan friss, szép, sót, főz, totál nagy rend és tisztaság, romantikus hangulat, stb.


(Amúgy valaki nehogy azt higgye, ha otthon is mindig szép és illatos, hogy nem csalhatják meg!)

2012. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Nemsokára a barátnőd meg lesz csalva aztán szépen el fognak válni. Aki már1.5év kapcsolat után ennyire igénytelenné válik az mit fog csinálni egy gyerek után?
2012. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!