Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a Holokausztról megemlékezn...

Ha a Holokausztról megemlékeznek, erről miért nem?

Figyelt kérdés
Nehogy azt higgyétek hogy valami neonáci állat vagyok,de nem értem,ha a Holokausztról mindig megemlékeznek,akkor arról a több százezer palesztin arabról,akiket az izraeli zsidók mészároltak le?Ők nem is emberek?Ők csak kegyetlen terroristák?Mi a véleményetek?
2012. jan. 30. 20:52
 1/7 anonim válasza:

Szerintem mind a 2 meg dögölhet. Önzőek és nem vagyok náci, csak szimplán ezt gondolom róluk.

A világ az pedig így áll hozzá: Arabok? Sz@rni bele.

2012. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én erről nem is hallottam...
2012. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tájékozott lehetsz ha erről nem hallottál. Történelemből 1-es.
2012. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A zsidók nagy számban jelen vannak Európában és Amerikában. Erősen befolyásolják a médiát és az oktatást.

Még jó, hogy nem fogják magukat és a népüket fikázni a nagy nyilvánosság előtt... Az érdekeik azt követelik meg, hogy őket sajnálják, az "ellenségeiket" pedig megvessék.

2012. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
A holokauszt magyar áldozatairól szoktunk megemlékezni, gondolom a palesztinok megemlékeznek saját veszteségeikről.
2012. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden megemlékezés akkora és annyira gyakori, amennyire az érdekeltek fontosnak tartják és keresztül tudják vinni.

Nem biztos, hogy minden népnek annyira fontos, hogy az ilyesmikről beszéljen nagy nyilvánosság előtt, sokan belül emlékeznek meg. A zsidóknak mindenesetre fontos, hogy ez a kérdés folyamatosan napirenden legyen.

Nem biztos, hogy minden nép olyan mértékben tudja elképzeléseit érvényesíteni, hogy az észrevehető legyen. Az ilyesmi hosszú időn át történő következetes cselekményeket igényel, ahhoz sok pénz, befolyás is szükséges. Továbbá az is, hogy a befogadó közeget mennyire lehet meggyőzni egy megemlékezés számára való szükségességéről.

Ebben a tekintetben igen nagy aránytalanságok vannak, a történelem folyamán sok nagy népirtás következett be, helyenként lényegesen több áldozattal.

Mindenkinek magának kell felmérnie, melyik milyen fontosságú, jelentőségű és hatású, eszerint kezelni a dolgot. Adott esetben aktívan vagy passzívan.

2012. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló nagyon intelligens lehet.....

Szerintem ha a zsidók minket mészárolnának,és mondjuk amerikában élő magyar lennél,nem ez volna a véleményed....-.-

2012. febr. 4. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!