Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A facebookon már ma megemlékez...

A facebookon már ma megemlékeznek páran a szeretteikről. Idézetek, stb. Nem holnap, holnapután van a napja?

Figyelt kérdés

2011. okt. 31. 12:18
 1/10 anonim válasza:
De holnap lesz.Csak itt van az egész hangulata.
2011. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, igazából holnap után. November 2. a halottak napja. Elseje az Mindenszentek. Ma nincs semmi, ez csak egy sima nap.
2011. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2011. okt. 31. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma Halloween bár szorosan kötődik a mindenszentekhez, de nem ünnep, és csak azért kezdik sokan ma megemlékezéseket, mert hosszú hétvége van, ráérnek, és mivel 2-a munkanap, ezért azok, akik több temetőbe is mennek, már ma kezdik (vagy már tegnap-tegnapelőtt) megkezdték a kijárást.
2011. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ma este Halloween lesz (Mindenszentek elő estje), majd holnap Mindenszentek, és utána Halottak napja.
2011. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de:

"A facebookon már ma"

Ezektől ki vagyok. Ha megemlékezni akarnak menjenek ki a temetőbe, gyújtsanak gyertyát, de ez annyira lélektelen nekem.

2011. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval, nekem nagyon képmutatósdi ez a facebookon megemlékezünk. Az ilyesmi nem tartozik a nagyvilágra szerintem. Bár én az ilyenkor kötelező jellegű temetőlátogatástól is irtózom. Pont azért, mert aki elment és emlékezni szeretnék rá, az itt van minden nap velem.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, holnap ill. holnapután van Mindenszentek és Halottak napja.

2011. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: teljesen egyetértünk.
2011. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, sokan képmutatók! :(
2011. okt. 31. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de:

"A facebookon már ma"

Ezektől ki vagyok. Ha megemlékezni akarnak menjenek ki a temetőbe, gyújtsanak gyertyát, de ez annyira lélektelen nekem."


Tökéletesen igaza van. Komolyan nem értem a mai fiatalságot. Lassan már a nemi életüket is a fészbúkon végzik.

2011. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!