Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen beteges dolog ez?!

Milyen beteges dolog ez?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok 8.-os. Teljesen kivagyok nem tudom mit tegyek. Nem értem a barátnőimet. Imádják a vámpírokat, vérfarkasokat és a vért!!! Állandóan az öngyilkosságról beszélnek és az összevagdosott kezükről készült fényképeket feltöltik különböző közösségi oldalakra. Folyton csak arról tudnak beszélni, hogy milyen íze lehet a vérnek stb. Majdnem mindenki ezt csinálja és egyszerűen nem értem miért. Ez a menő vagy mi?

Szerintetek?


2012. jan. 30. 21:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez számít e valamit de azt is mondják, hogy milyen jó lenne inni a saját, vagy más véréből. Attól is rosszul vagyok, hogy leírtam....
2012. jan. 30. 21:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon betegesen hangzik. Én is észrevettem, hogy a fiatalok körében nagyon divatos lett ez a vámpírozás, csak nem értem mért.
2012. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hú, szegény! Ha nem kamu a kérdés, és nem téged foglalkoztat ez, akkor kitartás!!! Egyszer vége lesz a retardáltak gyülekezetének, és élheted a saját életed! Olvass, tanulj, és szerezz ép elméjű barátokat... Te jó ég, nehogy egy mp-re is elhidd, hogy ez normális!!!!!!!!
2012. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Írd be a gúgliba, h vampire clan, v Rod Ferrell. Ő is így kezdte...


A barátnőid viszont sztem szimplán h.lyék, vigyázz, ne vigyenek bele ebbe. Ha nagyon eldurvul a dolog, szólj felnőttnek (megjegyzem, gyűlölni fognak érte, de ezt te nem tudod megoldani).

2012. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem a megfelelő emberekkel barátkozol?
2012. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú szánalmasnak tartom, és mélységesen megvetem az ilyesmit. Én is vagdaltam magam régen, 10 éves koromtól 18-ig, de nem azért hogy hencegjek, mindig igyekeztem a legjobban elrejteni, és visszagondolva elég hülyeség volt, utána mindig iszonyat érzésem volt, de súlyos gondjaim voltak. Viszont kinyílik a bicska a zsebemben a mai napig, mikor olyat hallok, vagy látok, hogy valaki ezzel menőzik, az ilyet legszívesebben leköpném. Ez a vérivás meg egyenesen gusztustalan. 20L
2012. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

ha tudni akarják milyen a vér íze ki kell ütni vagy két fogukat az csak vérezni fog

nyugi középsuliba hátha találsz normális barátokat

2012. jan. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem segíts nekik letérni erről a tévútról. A te felelősséged is ha valami kárt tesznek magukban!
2012. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már miért lenne az ő felesége? Ő a tanár? Ő a szülő? Nem! csak egy osztálytárs, és nyilván nem fog/tud beleavatkozni az életükbe... -.-

Nem tudom mit tehetnél, szerintem semmit, azon kívül, hogy nem barátkozol velük, nem mész velük buliba, ilyesmi. Nem komplettek,de nyugi, középsuliba biztos találsz értelmes embereket:)

20/L (egyébként goth, aki hülyét kap az ilyen vagdosós-vámpírbuzulásos dolgoktól:D)

2012. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2012. febr. 2. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!