Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lejárt a személyim még...

Ha lejárt a személyim még augusztusban, akkor mennyit kell fizetni érte?

Figyelt kérdés
Teljesen kiment a fejemből, hogy le is járhat :(
2012. febr. 1. 10:10
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
3.000 Ft-ot. És vinned kell más érvényes igazolványodat (pl. jogsi vagy útlevél, vagy a születési anyakönyvi kivonatodat)
2012. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3000 Forintot kell ért fizetni. Bemész adnak egy csekket kifizeted és készülhet a személyid:)
2012. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy bankkártyával kifizeted és már intézik is, nem kell újra visszamenni a csekkel
2012. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tavaly májusban csináltattam,pár hete már le volt járva,nincs jogsim se útlevelem,és 1500 volt.Persze lehet,hogy azóta már felemelték.
2012. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly augusztusban vettem észre,hogy még márciusban lejárt a személyim.Mivel érvényes útlevelem van,így csak 1500 forintba került az új személyi igazolvány(nekem még a könyves személyim volt,így most az új kártyás lett)

Amikor intéztem csak azért kérdezték hogy van-e érvényes fényképes íratom(útlevél) mert akkor nem kell ideiglenes személyi sem.

2012. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Páromnál is aktuális, neki is 1500 Ft-ot mondtak.

Én is így jártam, nekem egy évet volt érvénytelen, de szerencsére nem adódott semmi kellemetlenségem.

2012. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azóta el is intéztem, 1500 Ft volt és ki is fizettük bankkártyával. Ismerősöm azt mondta, hogy 7 ezer, ezért tettem fel a kérést :)
2012. febr. 1. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!