Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idegesítő szomszéddal áldott...

Idegesítő szomszéddal áldott meg a sors. Téged is?

Figyelt kérdés
Én egy körfolyosós házban lakom, így az önkéntelenül is ha véletlenül kinézek látom hogy mi történik a folyosón. Az normális hogy a szomszédom amikor öltözködik akkor főleg így nyáron, kisgatyába kimegy a folyosóra, és ott öltözik fel? Vagy ott áldogál és ott túrja az orrát? Vagy hozza az elektromos borotváját és ott borotválkozik? Azért néha feltud idegesíteni a hülyeségeivel.
2009. máj. 31. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Aki fölöttem lakik...

Lehányta az ablakomat. Üveggolyót dobál a padlóra. Az erkélyen a virágláda tele van csikkekkel és hamuval. Az ajtó előtt és a lépcsőn szotyihéjak hevernek. A 310 literes akváriuma a múltkor elrepedt és hozzám is lejött pár liter. Az anyja reggel 9-kor szokott húst klopfolni.

De haladás volt, mikor múltkor lejött, hogy lepucolja az ablakpárkányt, mert a múltkor leöntötték főzelékkel.

Ezek már az idegesítő dolgok.

2009. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én falun lakom és a szomszédom az reggel 6-kor elindul a kocsmába de olyan hangosan hogy az egész utca felébred,nem tom mivel fűt de olyan büdös van hogy nem lehet megmaradni.A csirkéi (ami neki van egyedül az egész utcában) az én kertemben rohangálnak aztán ha a kutyám elkap egyet-kettőt akkor elkezd ordibálni hogy fizessem ki.A testvérével (ő is ott lakik) úgy ordibál hogy azt nem lehet elmondani.Nagyon útálom.
2009. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
falu: szomszédunknak mindenféle állata van, neki egyedül az egész utcában, majd' a faluban is. A disznók állandóan nyígnak, büdös van, a hülye palotapincsijük egy láncon van megkötve az udvaron egyfolytában ugat, sír, a kecskék mekegnek, a tyúkok szaladgálnak, emelett van pár traktoruk, amivel néha hajnalban is zsaladgálnak, valamint parasztok hírében állandóan ordibálnak: Há jó nápot Ildi nene, há hogyna vann máma reggel? stb.
2009. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
a mostaniak rendesek (eltekintve attól, hogy az egyik úgy nevezte el a kutyáját, ahogy engem hívnak, a másik családból pedig mindenki a teraszon nyomul reggeltől estig, ami szomszédos a fürdőszobánkkal, így mindig tudják, mikor van ott dolgom : D)..a régiek érdekesek voltak..a mellettünk lévő folyton feljelentgetett, a másik mindig megvárta, míg anyám kitereget, és akkor kezdték el égetni a faleveleket (úgy osztották be, hogy minden napra jusson), a szembeszomszédok rendesek lettek volna, csak volt egy autista fiuk (huszonvalahány éves), akitől mindig rettegtem, mert kiskorom óta figyelt, követett, molesztált, stb.
2009. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mi szomszédasszonyunk állandóan rikácsol az udvaron, úgy hogy az egész utca zeng, ráadásul a kertszomszédunk folyton ordibál a feleségével, néha esténként lehet hallani a mocskólódásait.
2009. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!