Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy olyan...

Mit csináljak egy olyan szomszéddal, aki a háunk mögött feketít?

Figyelt kérdés
Konkrétan a testvéremre mondta egyik szomszédnak, hogy "iszik az, biztos most is be van b*szva". Természetesen ez nem igaz, csak pikkel ránk. A testvérem pedig beteg nem alkoholista, csak amiért olyan testbe kell leélni az életét amit kapott, szorong, depressziós és nem igazán társasági ember. Főleg egy olyan szájából rosz ezt hallani aki viszont iszik valóban, és egy retardált. Mit lehet csinálni? Nagyon rosszul esik.
2011. jún. 21. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel egyvalamit tehetsz. Vedd be a leszaromtablettát. És kerüld nagyívben a "kedves" szomszédodat.
2011. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ezt már nehéz lesz lemosni magatokról! Hacsak nem adja fel ilyenkor ideiglenesen a remeteségét a tesód, hogy lássák,érezzék rajta, hogy ez nem igaz.
2011. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az egész egy korábbi "baklövésem" miatt van, mert szóltam neki a kutyái miatt, persze kedvesen. Akkor nagyot csalódtam benne, félreismertem. Még sajnáltam is néha a helyzete miatt azelőtt. Azóta nem köszön, még a nézése is durva.

Személyesen lehet az ilyennel beszélni, vagy felesleges? Amúgy akinek konkrétan ezt mondta annak elmondtam mi a helyzet valójában, nehogy elhidje amit a "kedves" szomszéd mondott. De mivan ha már mindenki ezt hiszi hála neki, ez az ami kiborít.

2011. jún. 21. 17:00
 4/6 Argloss ***** válasza:

Az ilyennel nem lehet kezdeni semmit, csak örömet okozol neki ha látja, hogy ezzel kellemetlenséget okoz neked.

Amúgy azt sohasem értettem, hogy mégis mi a fenét számít, hogy mit gondolnak rólad a szomszédok?! Ha jóban vagy velük úgyis neked hisznek, ha meg nem tartod velük a kapcsolatot, akkor meg teljesen mindegy...

2011. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nézd levegőnek, ne is köszönj neki.
2011. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutyáit kínáld meg méreggel.

Ha van kocsija akkor menj el a festékboltba, vegyél kromofágot és öntsd le vele az autóját. Úgy fel marja a festéket hogy ihaj.

Ha sokallod rá az 1000-ft-ot akkor egy téglával dobd be a szélvédőt.

Ha nincs kocsija akkor a házát fújd le festékszóróval.

2011. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!