Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéddal?

Mit csináljak a szomszéddal?

Figyelt kérdés
8 hónapja másat se hallok,csak h fúr ,kopácsol,főleg hétvégén,most is!volt h este 9 kor kezdett rá,nem hiszem h lakásfelújitás.fúr egyet,aztán fél óra múlva még egyet.meg kaéapál.panelben lakunk.ezt bérlem,hivatalosan nem vagyok ide bejelentve.gondolkoztam már h felmegyek és megkérdezem töle,de nem merek.
2011. febr. 12. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Közös képviselö?

Roppant ideesitő, én is tömblakásban élek, de szerintem ha te átmennél a szomszédba, ott a fal egy egész kráter!

2011. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb elkezdi menj fel hozzá. Ha nem ismered, akkor mutatkozz be neki szépen illedelmesen, stb. Aztán kérdezd meg hogy mit szokott fúrni/kalapálni, mert bizonyos időszakokban nehezen tudjátok elviselni.

Ha normális akkor talán abbahagyja vagy korlátozza magát.

Ha hülye akkor csinálhatsz bármit, úgysem hagyja abba.

2011. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
gyújtsd fel
2011. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi egy villában laktunk a szüleimmel-társasházzá lett alakítva még a háború után.

Pár éve egy scalád megvette a fél villát és 2-2 lakást egybenyitott, meg kamrát is.

Lent az alagsorban ahol lakunk, ott is hónapokig dolgoztak. Falat bontottak, stb. A szőnyeg hetekig porréteges volt nálunk. De ami igazán idegesített, hogy hétvégén is dolgoztak a munkások.

Suliba jártam, már év vége felé volt, ezt szeintem mindenki ismeri, már nagyon fáradt az ember. És egyik vasárnap arra ábredtem, hogy az ágyam melletti fal túloldalán kaparják a falat. Hulla fáradt voltam. Ránéztem az órára. Még 7 óra sem volt. Magamra kaptam a takarót és a bejárati ajtótban megálltam és ordítottam, hogy vasárnap aludni akarok és elegem van, hogy álandó munkazajra ébredek és stb, meg káromkodtam is egy sort.

Egyébként a szomszéd is egy nagy paraszt volt. A munkások a mi kinti seprűnket vették el takarítani, holott közvetlen az ajtónk mellett volt és az ajtón szerepel a nevünk. Nagyon kiborító időszak volt.

2011. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kihagytam: menj fel, mutatkozz be,és annyit kérdezz meg, hogy a munkálatokat meddig végzi még, mert zavar ez a sok fúrás-faragás,és kíváncsi vagy mikor lesz egy kis nyugi.
2011. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szarj az ablaka alá, aztán kopogj be papírt, ez észhez fogja téríteni.
2011. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szintén nem vagyok egy átrohangálós, megmondós típus, de az alattam levő emeleten - még csak nem is közvetlen alattam - hónapokig újítottak fel, vagy 4 hónapig, folyamatosan. Tűrtem, hogy napközben, este, hétvégén folyamatosan falat bontanak, stb. Viszont mit ad isten, egyik hétvégére iszonyú fáradt lettem és kimerült. Szombaton reggel fél 8-kor arra ébredtem, hogy azt hittem, rám verik a házat. Beletelt fél órába, mire rájöttem, honnan jön a hang. Magamra se ismertem, de felkaptam a kabátomat, és "habzó szájjal" lenyargaltam, és ököllel kopogtam az ajtón... Kijött egy munkás. Kérdeztem, hogy a tulaj ott van-e, esetleg ő-e az. Közöltem, hogy 4 hónapja mindannyian kénytelenek vagyunk tűrni, hogy ők reggeltől-estig, hétköznap, hétvége, nem számít, folyamatosan fúrnak-faragnak, falat bontanak, de most már elegem van, ennyi idő alatt már új házat is fel lehet építeni, egész héten dolgozom, hétvégén pihenni akarok, úgyhogy lesz szíves hétvégén 10 után dolgozni. A munkás köpni-nyelni nem tudott, mert levegővétel nélkül zúdítottam rá körmondatok tömkelegét, félig üvöltve, tiszta idegbeteg fejjel. Mondta, hogy neki időre be kell fejeznie a munkát. Én meg mondtam, hogy engem meg nem érdekel, én meg pihenni akarok, hétvége van, 10-ig kuss legyen. A pasi szemei majdnem kiestek. Asszem azzal is nyitottam, hogy kuss legyen már, hétvége, szombat hajnal van. Közben elhúzott mellettünk az egyik szomszéd, fülét-farkát behúzva. Szóval egyszer a legjámborabb embernél is elszakad ám a cérna, és előjön az állat...
2011. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan, mit lehet csinálni 4 hónapig egy lakásban egyfolytában????

Uhh, ez is de szörnyű.

Jah, ez ismerős, a sok néma szomszéd.


Most mamámmal lakom és felettünk egy fiatal csajszi van. 2 éve nyáron bulizgatott. Néha a pasimnál aludtam, szóval csak hallottam az éjszakai dolgokról. De egyik éjszaka erre ébredtem, hajnali 3-kor. Megdöngettem az ajtót,mire a kis k..nyitott ajtót, hogy bocsi-bocsi, de felhangosodott a zene, blabla. Mondtam, hogy en názzen madárnak, kuss legyen!


Aztán ez újfent megtörtént, de akkor annyira fáradt voltam, hogy képtelen voltam az ágyból kikelni. Másnap akadtam vele össze a lépcsőházban. Úgy ordítottam vele, hogy berekedtem: mondtam, hogy mégegyszer felébredek rá, kihívom a rendőröket,szólok aza nyjának és különben megbéjszaka kuss legyen. Erre előaarta adni,hogy ő nem is hívta a barátait csak megjelentek, meg stb, mondtamhogy enm érdekel!!Éjszaka aludni akarok. És basszus,utána hallottam, amint a többi szomszéd is panaszkodott: ,miért csak nekem volt merszem felmenni. 10 lakásos társasház, ebből 3 scaládról tudok, hogy idegesítette őket a zaj. Na, ez a baj a magyarokkal, hogy csak morognak, de tenni nem tesznek semmit.Érdekes, utána töbebt csend volt éjszaka......

2011. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj fel, illedelmesen és kérd meg, hogy emebri időn belül, munkaidőben legyenek szívesek ezt nyomni :D

Nekem is volt ilyen. fekszek az ágyamban olyan nyolc óra felé este, mit hallok. mint az állat verik le a falat. új szomszéd az. találkoztunk a lépcsőházban, bemutatkozés meg midnen. nem is hotztam szóba, magától mondta, hogy elnézést a hangoskodásért meg h igyekeznek minél hamarabb befejezni. és kb 2 hétig volt ez.D:

2011. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!