Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogyan döntenétek? Mi a...

Ti hogyan döntenétek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lesz sulidiszkó, én vagyok az egyik főszervező. 5.-8. osztályosoknak lesz.

Azt megfogadtuk hogy nem tesszük tele monoton techno zenével, mert az unalmas és hogy az eddigi években így volt és hogy most ne így legyen. MOnsdtuk hogy de azért legyen, mert van aki szereti. Én mint egyik szervező ha tényleg rajtam múlna akkor teletenném ACDC-vel, GNR-el, Joan Jettel csak arra a többség azt mondja hogy "jjaj miez, stb". Néhány osztálytársam pedig csak ilyen house remixeket akar. Gondoltuk legyenek divatzenék is ilyen David Guetta, Taio Cruz, Black Eyed Peas stb.

De tulajdonképpen az egésznek sokszínűnek kellene lennie de mégis hogyan csináljam/juk meg úgy hogy ne legyen szélsőséges, de mégse legyen egyhangú? Gondoltam tennék be hip-hopot, táncolható "fekazenét", néhány rock számot az elenyésző rock-hallgatók kedvéért, Avril, 1-2 Kesha, Katy Perry, 1 hosszú house szám, Pink, Rihanna, FloRida, ha ilyesmi a vegyítés akkor az úgy végülis jó nem?


2012. febr. 1. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ja, így jó lenne. Talán van aki szereti dupstepet is, rakhatnál bele azt is. pl.: http://www.youtube.com/watch?v=rSMV_qXdjK8&feature=related

Ajánlom ezt is:

http://www.youtube.com/watch?v=A49UMlumjx8

2012. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező mindenkinek úgy sem lehet a kedvében járni. Ha én lennék a szervező, akkor a house remixeket valamint a dubstepet hanyagolnám, azt a ZAJT hallgassák otthon de én be nem teszem.

A többi amit írtál viszont jól hangzik.

2012. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!