Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leforgatni egy...

Hogyan lehetne leforgatni egy esküvői jelenetet?

Figyelt kérdés
5 perces filmet kell csinálni egy vizsgához, k*rva jó ötletem támadt, de a fő téma egy esküvői szertartás. Na azt hogy a francba lehetne megcsinálni? :S
2012. febr. 1. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
fiú öltönyt húz, a csaj fehér ruhát. Mi a pontos kérdésed?
2012. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A legtökéletesebb egy templom lenne. Vagy kellene egy egész terem, hogy egy polgári ceremóniát lehessen előidézni.

Honnan szerezzek ingyen menyasszonyi ruhát?

Szóljak 30 embernek hogy legyen násznép? :D

2012. febr. 1. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Teszveszen akár 1 forintért is tudsz menyaruhát venni, de ha modern dolgot forgatsz, elég egy fehér nyári ruha, egy virág a kontyba.

Muszáj templom, vagy belső tér? Ha nem, a Margit szigeten is forgathattok, úgyis a kinti esküvő a menő.

Igen, szólj 30 embernek, ha ez kell. Egy filmesnek ötletesnek kell lennie és merésznek! :)

2012. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Odaadnám én a ruhám, de k.rva kövér vagyok, és te tuti nem bálnákról akarsz forgatni! :D
2012. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is elvagyok eresztve 10-15kg val. Nekem tuti jó lenne :D De én a rendező vagyok :) Tényleg jó ötlet a vatera! Amúgy pécsiek vagyunk :) 3hónapja gondolkodom mi legyen a téma, de persze hogyha megcsap az ihlet a leg nehezebb jut eszembe. :S :D
2012. febr. 1. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendezd az esküvőt az egyik kilátón! :) Ezen nagyon szép lenne a háttér: [link]


Filmszakos vagy?

2012. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg jó ez a hely. Lehet hogy násznép nem is kéne. Vőlegény+ara, anyakönyves és még egy pasi elég is lenne. :) Médiás vagyok :)
2012. febr. 1. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha hiteles akarsz lenni, a két tanút ne felejtsd ki. De ha reklámszerűt/klipet forgatsz, nem biztos, hogy kell.
2012. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!