Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is büszkék voltatok a...

Ti is büszkék voltatok a malévre és kisgyerekkorotok óta ismertétek a malév zenés szlogenét?

2012. febr. 4. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Ismertem, de nem voltam rá büszke.

Miért lettem volna?

Nyugi majd újraindul, csak csinálják a fesztivált.

2012. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Miért lettem volna büszke? Nem voltam. Meg a zenés szlogent sem ismerem.
2012. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát mit mondjak, amikor hosszabb külföldi utak (munka) után malévvel utaztam hazafelé, akkor már a gépre ülve otthon éreztem magam. Olyan volt, mint az ország kinyúló csápjai a külföldi városokba. :)
2012. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze!


A szignált Pici szerezte.

2012. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Szép Presser zenéje, a Malév viszont egy masszívan veszteséges cég, pénznyelő volt. Évente kb. 20 milliárd forint veszteséget termelt, ez egy magyar dolgozóra vetítve évi 5 ezer forint értelmetlen többletteher.
2012. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

"Szép Presser zenéje, a Malév viszont egy masszívan veszteséges cég, pénznyelő volt. Évente kb. 20 milliárd forint veszteséget termelt, ez egy magyar dolgozóra vetítve évi 5 ezer forint értelmetlen többletteher."


Érdekes módon ezzel a kormány nem volt tisztában amikor ősszel még belepumpált 4 milliárdot tőkeemelés címén? Meg igazán megmagyarázgatnád, hogy tud az egyetlen magyar légitársaság veszteséges lenni. Sehogy. A BKV sem. Csak minden profitot lenyúlnak, meg még többet is.


A malév nem lett volna veszteséges, ha a kedved kormányunknak nem az a célja, amit már 100x láthattunk a rendszerváltás óta: becsődöltetni, olcsón felvásárolni, újraindítani.


Lesz magyar légitársaság, csak enyhén narancssárga színben:)

2012. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem édesapám nagyon repülőgép mániás volt, így mondhatnánk azt, hogy repülőkkel nőttem fel. :)

Sajnos az idei nyárig sohasem tehettem meg, hogy felüljek egy malév gépre, mindig a fapadosok maradtak. A wizz air-t is azért szeretem, amit már előttem írtak és nyáron a malévnál is hasonlót tapasztalhattam, csak sokkal intenzívebben, mivel tovább voltam külföldön.


Az, amikor külföldön vagy hosszú, hosszú ideje és meglátsz a repülőtéren egy malév gépet, az valahogy akarva akaratlanul is melegséggel tölti el az ember szívét szerintem. Legalább is nekem mindig megdobbant ilyenkor a szívem. Valahogy olyan volt mintha egy kis darabka lett volna az otthonból.

Arról nem is beszélve mennyire jó érzés, amikor hónapok után az emberre köszönnek hatalmas mosollyal MAGYARUL, avagy MAGYARUL jelentkezik be a pilóta. Ez nekem is kicsit szívbemarkoló mindig, mert bárhova is megyek, azért mégis csak itt vagyok itthon. Iszonyat jó érzés, amikor a repülőn már félig otthon érzed magad!

A zenéjüket egyébként nagyon szeretem és bár én is biztos vagyok benne, hogy valamilyen formában majd újra indul ez még, azért én még is csak ezt a nevet, ezt a zenét érzem a MIÉNKNEK, mert amióta az eszemet tudom, ez van. Iszonyatosan sajnálom a pilótákat, utaskísérőket, a malév összes dolgozóját, nekik sem lehet könnyű elfogadni ezt. (Wizz-t is azért nem érzem a miénknek, mert az nincs azóta amióta az eszemet tudom)

Csak annak örülök, hogy még mielőtt megszűntek volna volt lehetőségem legalább egyszer utazni velük. Csalódást semmiképpen nem okoztak. :)

2012. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kormány ősszel tényleg belepumpált a Malévba 4 milliárdot tőkeemelés címén? Van erre bizonyítékod?
2012. febr. 8. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Elnézést, nyáron, ősz rémlett...rég volt.

[link]

[link]

"Megemelik 4,5 milliárd forinttal a Malév alaptőkéjét a légitársaság pénteki közgyűlésén – értesült a Magyar Hírlap." stb. beírod google-be még kb. 200 tavalyi cikket hoz róla. De ha jól emlékszem, előtte tavasszal is volt tőkeemelés, ráadásul több...

2012. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14:03


A Malév vagy 20 éve veszteséges, nyilván személyesen Orbán Viktor tehet erről is.

2012. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!