Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik még igaz...

Szerintetek létezik még igaz barátság? Nektek van olyan barátotok akiben megtudtok bizni? Illetve hogyan ismertétek meg egymást?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen optimista vagyok, de az igaz, érdekmentes, önmagáért létező barátságban egyre kevésbé tudok hinni...
2010. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Van igaz barim tobb is. Az a titka hogy egy jottanyit sem engedek magambol,megaztan oszinte vagyok hozzajuk,megha megis banthatom oket. Aztan akik megmaradtak ok lettek a barik.
2010. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Borzasztóan szerencsés helyzetben vagyok! A legjobb barátommal születésünktől fogva sülve-főve együtt vagyunk. A szüleink már előttünk is jó barátok voltak. Egyszerűen tökéletesen egymásra vagyunk hangolva! Mi együtt vagyunk egy.
2010. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen. Nekem 2 is van hálistennek!

Az egyik kb 15 éves barátság, a másik kb. 3 éves.

2010. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen van, egy db. Az egyetemen ismerkedtünk meg :)
2010. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom, hogy vannak még!:) hát én nagyon nehezen találtam meg az igaz barátságot! sajnos rengetegen átvágtak! és nagyon sokat csalódtam! igy már kezdtem elveszteni a hitem is benne, meg úgy általánosan az emberekben! gondolom, hogy nem tudok nagyon mát megbizni valakiben! de szerencsére én is találtam egy igaz barátot!:) és vele tökéletesen megértsük egymást, segitünk egymásnak! együtt vagyunk egyek!:)
2010. febr. 9. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Van, de nem magyar és nem is beszél magyarul. Egy zenei versenyen ismertem meg, valahogy annak ellenére, hogy távol vagyunk és annyira különböző a hazánk, mégis úgy érzem, mikor beszélünk, belelát a fejembe, pedig nem ismerjük egymást régóta, de mint ha mindig ismertem volna.
2010. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem már nincs igaz barátom akiről azt hittem az a hátam mögött csúnyán lebeszéllt egyszóval egy kétszinű alak.
2010. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy igaz barátom van. Általános iskola első osztályától vagyunk jóban, most már 21 évesek vagyunk:)
2010. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak tesóm ilyen.
2010. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!