Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te sajnálod, hogy már nem...

Te sajnálod, hogy már nem lehettél úttörő, mert mire odajutottál volna, addigra már nem volt az a rendszer?

Figyelt kérdés
Én személy szerint igen. Szüleim történeteiből, pöttyös, csíkos könyvekből tudom, hogy milyen is lehetett kisdobosnak, úttörőnek lenni, és tetszett volna. Még az iskolaköpenyt sajnálom, csak második félévig hordtuk, pedig jó lett volna az felsőben is.
2012. febr. 9. 08:14
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
legyél cserkész
2012. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
vagy tanulj tovább veszprémben (fent) :)
2012. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Ja, kisdobos még voltam, úttörő már nem. :D Mondjuk annyira nem bántam, a kisdobos létemből se származott semmi extra. A köpenyt pedig kifejezetten utáltam hordani, szerencsére csak alsóban kellett, akkor se mindig volt rajtunk. :D
2012. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Én sajnálom, hogy muszáj volt úttörőnek, kisdobosnak lennem.
2012. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Kipróbáltam volna egy pár napra.
2012. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekem voltak barátaim :)

A többi részéről meg ezek a könyvek nem is nagyon írnak. A szüleim meséltek sok mindent, illetve amikor elmentünk kirándulni, mindig ilyen kisdobos meg úttörő indulókat énekeltünk. Mostanában átálltak a mozgalmi indulókra, persze szigorúan három-öt feles után :D

2012. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Én voltam kisdobos, úttőrő, és KISZ tag is. Nagyon sok klassz emlékem van erről az időről.Voltam Zánkán, Csillebércen és még most is van olyan külföldi BARÁTOM akit ott ismertem meg, és azóta is tartjuk a kapcsolatot.
2012. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Én voltam úttörő. Egy 20kg-os Makita vésővel kellett egy betonutat összetörni és elhordani. Nem ajánlom senkinek, tiszta vízhólyag lett a kezem.
2012. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
en voltam kisdobos meg. semmit nem jelentett, csak azt hogy kek kendot kellett viselni meg sipot, es ovet unnepsegeken. de igazabol akkor sem erdekelt az egesz, annyit eszleltem hogy azok akik piros nyakkendot viselnek mar nagyok :D
2012. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehetek cserkész, ugyanis nem vagyok keresztény. Meg már gyerek se.
2012. febr. 9. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!