Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te sajnálod, hogy már nem...

Te sajnálod, hogy már nem lehettél úttörő, mert mire odajutottál volna, addigra már nem volt az a rendszer?

Figyelt kérdés
Én személy szerint igen. Szüleim történeteiből, pöttyös, csíkos könyvekből tudom, hogy milyen is lehetett kisdobosnak, úttörőnek lenni, és tetszett volna. Még az iskolaköpenyt sajnálom, csak második félévig hordtuk, pedig jó lett volna az felsőben is.
2012. febr. 9. 08:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
68%

"Te túrórudi atom nagy bunkó vagy! Nem volt kötelező űttőrőnek lenni de gondolom ott is csak így volt nagy a pofád mint itt! NÉVTELENÜL!!!!!"


Kedves kulturált valaki:

veled ellentétben mi legalább a nickünket használjuk, és igen jó eséllyel, szintén nem éltél abban a rendszerben.

Bizony fiatal barátom, abban az időben kötelező volt kisdobosnak, és úttörőnek lenni, csak komoly , nyíltan ellentmondtam az ideológiájuknak, indokkal zártak ki.

2012. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!