Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha én nem...

Szerintetek gáz, ha én nem dohányzok, iszok, kávézok egyáltalán?

Figyelt kérdés

És nem is akarok soha...


18/F


2012. febr. 11. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Totál gáz...
2012. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, sőt! Nagyon helyes!
2012. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Jól van meg volt a mai dicsekvésed,most már le is feküdhetsz aludni későre jár.
2012. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát ásd el magad!:D

Nem gáz.

2012. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Az a gáz, hogy erre vered a melled. Komolyan ez szánalmasabb, mint amikor egyesek azzal dicsekednek, hogy hogy berúgtak a hétvégén...
2012. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem "verem a mellem" csak kíváncsi voltam a véleményetekre, mert pl pár ismerősöm szerint gáz.
2012. febr. 11. 12:13
 7/19 10inchhero ***** válasza:
én mindegyiket csinálom (az ivást csak mértékkel :D) de én is ezt mondtam, az első cigim előtti napon is, másnap meg már nagyba szívtam xD (csak, hogy lásd, ez bizony gyorsan változik... MR. "Nem is akarok soha")
2012. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem "gáz", kedves l8 éves: jobb is, ha soha nem fogsz dohányozni, inni...a kávézás, hát - azért más. Lehet, hogy jól fog esni egy-egy csésze.

Meg ne haragudj azonban, mert jó szándékkal mondom: az nagyobb "gáz", ha nem tudsz (nem akarsz?) ikes igét helyesen ragozni. DohányzoM, iszoM, kávézoM..hülye divatból ne roncsoljuk a nyelvet, ha lehet.

2012. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Ha nem a melled vered akkor pedig iszonyat egy buta ember vagy. 1-2 ismerősöd beszól neked ,hogy gáz vagy mert nem pusztítod a szervezeted ilyenekkel és te ezt megosztod egy internetes oldalon,kíváncsi vagy mások véleményére...egy alapvetően egészségügyi témát divattémává formálsz,vagy ha nem megfordult a fejedben hogy "lehet tényleg gáz vagyok" ?


18 éves fejjel még biztos nem tanultál biológiát,nem jártál iskolába,nem láttál semmi infót a káros szenvedélyekről.....

2 lehetőség marad : vagy buta,ostoba gyerek vagy, vagy dicsekedni akarsz.

2012. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Végre egy értelmes tizenéves! Köszönöm Istenem!

Egyáltalán nem gáz :) Nekem pl. sokkal jobban bejönnek az ilyen fiúk :) csak kevés van belőlük :(

2012. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!