Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha lenne egy...

Mit tennétek, ha lenne egy olyan osztálytársatok, aki azzal szórakozik, hogy pofozgat?

Figyelt kérdés
Az illető egy srác, aki talán a túlzott önbizalma miatt, vagy épp gyávasága miatt az -általa vélt- erőtlenebbeket, kisebbeket pofozgatja, majd röhög egyet és meghátrál, nehogy véletlenül visszaüssön. A gyerek az a tipikus szellemileg, és fizikailag is nulla, csak a haverjai előtt akar bevágódni. Tudnátok, hogy könnyedén meg tudnátok verni.. mit tennétek?
2012. febr. 11. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszaütnék. Az ilyenre nem szabad ráhagyni, mert elszalad vele a ló.
2012. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Csapj neki vissza!! Ne hagyd, hogy ezt tegye!

Nekem is volt egy ilyen fiú osztálytársam.. engem is pofozgatott és mindenkit.. teszem hozzá, lány vagyok.

Egyszer úgy jött ki a lépés, hogy lekevert nekem "viccből" egy nagyot.. aztán úgy állt meg, hogy az iskolapad sarka pont a lába között volt.. én idegemben megrúgtam felé lábbal a padot és képzelheted.. a pad sarka erőből a lába közzé ütődött. A drága kb 10percig feküdt a padlón..

De megérdemelte! Nem sajnáltam! Az óta nem ütöget senkit.. megtanulta!

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne hagyd magad és sok szerencsét!

2012. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha könnyedén meg tudnád verni akkor csapj vissza egyet.

Velem mindig csak olyanok kötözködtek akik nálam erősebbek voltak de akkor se hagytam magam.

2012. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rúgjad tökön izomból.
2012. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod poénosan,nagy mellénnyel pofozgat,és te könnyedén megtudnád verni,akkor miért hagyod magad?!


Én azt tanácsolom,a legközelebbi alkalommal,amikor valakit,vagy esetleg téged pofozgat,állj ki elé,és hangosan hogy mindenki hallja,mond neki,hogy akkor most gyere ide és ha mersz üssél meg.Ha csak röhög és elódalog,akkor még hangosabban mond neki,és kérd ki,hogy most miért nem üt meg.Sértsd meg a férfi hiúságát amennyire csak tudod.

Ha pedig odamegy és megüt,akkor döngöld meg amennyire csak tudod.

Mindkettő hatásos lesz.

2012. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!