Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van köztetek aki a munkahelyén...

Van köztetek aki a munkahelyén szokott tusolni műszak után?

Figyelt kérdés

Van olyan munkahely ahol van zuhanyzó de általában senki se használja, még akkor sem ha új (nem tiszta vízkő és zuhanyrózsa is van).

Pedig sokat lehetne azon spórolni ha műszak után 3 v 4 órakor -ki meddig dolgozik- letusolsz a munkahelyen és otthon már nem kell. Elég lenne csak hétvégén otthon zuhanyozni.


2012. febr. 11. 16:13
 1/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Arról már ne is beszéljünk, hogy mennyivel higiénikusabb munka után, ami általában átöltözéssel is jár, a lezuhanyzott testre venni az utcai cuccot!
2012. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább a férfiaknak lehet jó megoldás.

Egy nő sokkal könnyebben elkap bármilyen fertőzést.

Én nem kockáztatnék. Így is volt, hogy kénytelen voltam megtenni. És SOSEM úsztam meg, utána mindig mehettem a dokihoz. Akárhányszor új albérletbe költöztem, új lakótársak, mindig hüvelyi fertőzésem lett, mikor találkoztam az idegen baktériumflórával. És akkor is, mikor diákszállón voltam kénytelen tusolni. Egy pasi szex után is könnyebben megmosakszik otthon a csapnál, míg egy nőnek így is, úgy is tusolnia kell utána. Akkor meg már mindegy, ha pár perccel tovább folyik a víz.

2012. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem erotikus munkára gondoltam. Nem a szexről van szó :D


Hogy kapnál már fertősért tusoláskor? Nem érsz hozzá a zuhanyrózsához és gondolom tusfürdőt viszel magaddal.

2012. febr. 11. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Képzeld, nagyon egyszerűen.

Ugyanott fogod a zuhanyfejet, mint a többi ember. És ugyanott fogod meg zuhany csapját, mint mindenki más.

2012. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki beszél itt erotikus munkáról? :D Most esett le, hogy a munkahelyi szexre gondoltál? Mert én nem! :D

Csak arra, hogy otthon az ember szexel a párjával, utána meg úgyis meg kell mosakodni a nőnek (a férfinak is, csak neki egyszerűbb) tehát úgyis otthon fogyasztja hozzá a vizet, akkor már nyugodtan tusolhat otthon is.

2012. febr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!