Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarom elveszí...

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni

Figyelt kérdés
"a legjobb barátnőmmel több mint 8 éve barátnők vagyunk (most 8.-osok vagyunk)és sokat féltékenykedtem rá mert szép és okos és tudom hogy nem kellett volna ebből adódott egy vitánk és most meg egy másik csajjal van akit utálok -.- és azt mondjahogy már lassan őt jobban kedveli mint engem de én nem akarom őt elveszíteni nincs más barátnőm és nem is nagyon kedvellnek a többiek és nekem nagyon sokat jelent a barátsága mert rengetek jó emlékünk van eggyütt és nem akarom elveszíteni jah és azt mondta hogy ha ki is békülünk akkor se leszünk már olyan jó barátok.Mit tegyek,jah és ő nem nagyon akar kibékülni de nekem meg nincs más barátom és nem akarok egyedül lenni, és mondtam is neki hogy megpróbálok változni még mit tehetek?
2012. febr. 16. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

megis hogy lehet feltekenykedni a baratnodre? a szemebe mondod, hogy "ugyan mar Jolan, nem tenned meg a kedvemert hogy egy kicsit csunyabbnak vagy butabbnak mutatkozol? tudod annnnyira rossz ez igy nekem, melletted szurke kisegernek erzem magam.."

az ember nem feltekenykedik a baratnoire, max. irigyli egyes tulajdonsagaikat vagy kepessegeiket. de egy egeszseges baratsagban a felek egyenranguak, kiegeszitik egymast, megis sokmindenben hasomlitanak.

szerintem ilyen baratot az ember csak nagyon ritkan talal, igy meg is kell becsulni, nem fennakadni kis hulyesegeken. en sem hisztizek a baratnomnek, hogy azonnal hagyja abba a gitarozast, ne enekeljen es tancoljon, mert nekem soha nem volt tehetsegem ezekhez, barmennyire is szerettem volna, es o sem cseszeget, hogy vagassam le a hajam, vagy rajzoljak mar kicsit csunyabban.

kedves kerdezo..mert is volt a baratnod az a lany? mert a padtarsad volt, es jo buli volt vele kopocsovezni, vagy mert a padtarsad volt, jo buli volt vele kopocsovezni, emellett - utalom magam amiert ilyen undorito szot hasznalok - a lelki tarsad volt? az elso esetben ne sajnald,lesz meg ezer masik. veluk fogsz feluletesen beszelgetni, elmondani nekik a jelentektelenebb problemaidat, ok pedig megolelnek majd, es azt mondjak; semmi baj. haveroknak hivjuk oket. remekul lehet veluk sörozni es kulonfele orultsegeket csinalni. ha a masodik kategoria..nos nem, ez nem az.

2012. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
? nem értem és amúgy azért is vesztünk össze mert a fiúk körülötte voltak és én meg ott voltam mellette és leseszart meg az a csaj akivel most barátkozik az meg nagyon irritáló-.-
2012. febr. 16. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostmár összpontosíts inkább a viselkedésedre a szavaid helyett. Rendben, elmondtad neki, hogy megpróbálsz változni és nem akarod, hogy a barátságotok megszűnjön, ő ezt tudomásul vette. Azonban ahoz, hogy újra elnyerd a bizalmát mutasd is meg neki, hogy már nem irigykedsz és azon vagy, hogy minnél jobb barát legyél a számára. A tettek többet számítanak a legtöbbször, mint a szavak.
2012. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és hogy bizonyítsam be?
2012. febr. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!